Порода свиней Юліанська
8392 Порода свиней Юліанська

Порода свиней Юліанська


Порода свиней Юліанська

Юліанські — це маленькі свинки родом з Європи. Порода з’явилася завдяки ретельній селективної роботі. Друга назва юліанських — мініатюрні кольорові свині. Відмітна особливість цієї породи — маленькі плями. У юліанських, на відміну від в’єтнамських вислобрюхих побратимів, відсутня провисла спина і великий живіт, а рило має бути подовженим. Однак головною перевагою цих свинок є темперамент — під час селекції велика увага приділялася не тільки зовнішньому вигляду поросят, а й характером. В основній масі, юліанські міні пиги життєрадісні, поступливі і не агресивні. Юліанська порода досить стара, проте сучасні її представники значно відрізняються від тих, що жили в минулому столітті. Це дає скептикам привід для сумнівів, проте, юліанська свиня — це одна з небагатьох порід міні пігів, що мають чіткі стандарти.

Читайте также: Хранение картофеля

Загальний вигляд: Юліансьій свині малі і плямистого. Вони більше схожі на маленьку копію кабана або дикої, ніж на вислобрюхих побратимів. Вони стрункі, мають добре розвиненою мускулатурою, а довжина тулуба перевищує його висоту. Юліанські свині дуже рухливі, не стають колобки і не покриваються жировими складками.

Порода свиней Юліанська

Голова: Відмінною рисою голови цих свинок є довге пряме рило, яка не загинається вгору. Очі мигдалеподібної форми добре видно і можуть бути блакитного або карого кольору. Вуха маленькі, стоячі. Отвисшие щоки вважаються дефектом.

Тіло струнке і мускулисте. Юліанський свині не повинні бути схожі на колобків. Спина пряма і досить довга. Груди і плечі середньої ширини. Легкий прогин спини допустимо, але такі свинки не годяться в якості племінних. Живіт повинен бути чистим і пружним. Він може бути злегка округлим, але ні в якому разі не повинен нагадувати живіт вислобрюхих свиней. Округлий живіт, як правило, з’являється у свиноматок після народження потомства.

По темi:  Порода В'єтнамська вислобрюха

Ноги довгі і прямі. Передні ноги розташовані прямо під плечима. На кожній нозі по 4 пальці: два формують копито і два рудіментние пальця розташовуються з тильного боку. Задні ноги широко розставлені, але знаходяться під тілом. Скакальний суглоб сильний і злегка видається назад.

Порода свиней Юліанська

Хвіст прямий з легким завитком на кінчику в спокійному стані. У збудженому стані може нагадувати пружинку.

Колір: Юліанські завжди покриті плямами. Основний колір може бути сріблястим, білим, рудим, чорним або кави з молоком. Плями переважно чорного кольору, але можуть бути і рудими, і білими. Плямистість повинна бути густою, контури плям чіткі, плями розкидані хаотично. Плями можуть з часом дещо потьмяніти через зростання щетини, але вони повинні бути чітко видно на шкірі тварини під час миття. Щетина груба, товста і досить довга в зимовий період.

Розмір. В середньому, юліанські свині важать 14 — 23 кг і досягають зростання 33 — 38 см. У трирічному віці юліанські свині не повинні важити більше 30 кг.

Бракування: відсутність плям, вага понад 30 кг, зріст понад 45 см.

Порода свиней Юліанська

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Свині)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять − три =

Сейчас читают:
Top