Порода свиней Велика Чорна
8335 Порода свиней Велика Чорна

Порода свиней Велика Чорна


Порода свиней Велика Чорна

Велика чорна порода виведена в Англії в 19 столітті шляхом схрещування місцевих довговухих англійських свиней з китайськими чорними та неаполітанськими свинями. Сьогодні цю великих чорних розводять в Центральному, Центрально-Чорноземному, Поволзькому районах, а також в господарствах України, Білорусі, Німеччини та Великобританії.

Читайте также: Огляд автомобіля Jeep Grand Commander 2018 — 2019

З тваринами ведуть цілеспрямовану роботу. На плем’я відбирають свиней міцної статури, з добре розвиненою грудьми, подовженим тулубом, з добре виконаними окостами.

Порода свиней Велика Чорна

Велика чорна порода відноситься до порід універсального (мясосального) напряму продуктивності. Свині великої чорної породи мають міцну конституцію і пропорційне статура. Тулуб подовжений. Голова середньої довжини, вуха великі, звисають на очі. Шия мускулиста, сильна, коротка. Груди широкі, бочкообразная. Спина широка, довга, пряма, поперек широкий. У великих чорних свиней широкі округлі окосту, що спускаються до скакального суглоба. Міцні ноги з міцними копитами, правильно поставлені. Баки короткі. У цієї породи є деякі недоліки екстер’єру: складчастість шкіри і свіслость заду.

Порода свиней Велика Чорна

Дорослі кнури важать в середньому 300-350 кг, свиноматки 220-280кг. Кількість м’яса в туше становить 50,1%, сала — 40,5%. Свині великої чорної породи досить багатоплідні 10-11 поросят за опорос. Молочність від 60 кг і вище. До 6-7 місяців на м’ясному відгодівлі молодняк досягає маси 95-100кг. На 1 кг приросту витрати корму складають 4-4,5 кормові одиниці.

Порода свиней Велика Чорна

Схрещування великих чорних зі свинями великої білої породи та їх гібриди дає хороші результати, в тому числі збільшується збереження молодняку. В середньому багатоплідність помісних свиноматок підвищується на 0,5 поросят, від’ємна маса поросят — на 1 кг, на 10-12 днів скорочуються терміни відгодівлі, на 5-6% збільшується середньодобовий приріст підсвинків.

По темi:  Порода свиней велика біла

До переваг великої чорної породи свиней відноситься міцна конституція і пропорційне статура, гарне багатоплідність — 10-11 поросят за опорос. До недоліків відносяться такі недоліки екстер’єру як складчастість шкіри і свіслость заду.

Статью нашли по запросам:
  • Купить поросят велика чорна
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Свині)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 3 =

Сейчас читают:
Top