266 | 0
Раздел: Свині
Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода свиней Темворс

Порода свиней Темворс

Темворс — бекон напряму продуктивності. Темворс, одна з найстаріших порід в світі. Була виведена в Англії. Свині породи Темворс мають гарну витривалістю, добре переносять суворі кліматичні умови. В основному, цієї породи розводять на півночі, через хорошу пристосованості до холодів і вітрам. За характером свині Темворс дуже товариські і непогано ладнають з іншими тваринами, навіть з великою рогатою худобою, тому їх можна утримувати разом. До того ж вони всеїдні. До кормів невибагливі і можуть використовувати різні корми, в тому числі корму для ВРХ. Розлучаються в таких країнах як: Англія, Австралія, Канада, США, Нова Зеландія. У Россі ця порода широко не поширена.

Читайте также: «Чортова дюжина» — таємниця числа «13»

Свині породи Темворс володіють міцною конституцією і добре розвиненим кістяком. Добре розвинена мускулатура. Тулуб вузьке, видовжене. Довжина тулуба кнурів становить 100-140см. Голова довга. Вуха широкі і гострі, стоячі. Шия довга, широка. Ноги короткі, міцні. Порода відноситься до строкатої масті. Тулуб рівномірно покрите тонкою блискучою щетиною. У період з червня по серпень свині породи Темворс линяють. Кольору шкіри варіюються від яскраво рудого до темно-червоного. Також зустрічаються білі забарвлення з чорними плямами на спині.

Таке забарвлення свиней Темворс викликав чимало припущень щодо їх походження. До родоначальникам зараховували кабанів — виробників рудої масті з Китаю, Індії, Барбадосу, Західної Африки. Однак Темворс походять від британських чорно-рудих стаффордширський, що не мають в крові азіатської або інший екзотичної домішки.

Багатоплідність свиней Темворс

Багатоплідність свиней Темворс, середнє і становить 6-10 поросят за опорос. Материнський інстинкт виражений дуже яскраво: матуся добре годує своє потомство і уважно за ним стежить. Молодняк до 7-8 місяців набирає вагу до 100 кг. М’ясо не жирне, пісне, смачне. Бекон, шинка відмінної якості. Для отримання більш жирного продукту свиноматок Темворс схрещують з Беркшир або з іншими комерційними породами.

По темi:  Порода свиней Литовська Біла

Свині Темворс були особливо популярні в середині XX століття, в 50-х роках, але всього через двадцять років, до 1973 року, майже зійшли нанівець. Чи не відомо, як склалася б їх подальша доля, якби не випадок: втекли руді поросята звернули на себе пильну увагу всіх англійських ЗМІ, після чого були виділені кошти на відродження цієї породи.

В даний час розведенням Темворс займаються: Англія, США, Канада, Австралія. У нашій країні ці свині поки не набули широкого поширення.

Особливості породи свиней Темворс:

 • Добре пристосовані до холодів
 • Добре використовують пасовища
 • Можуть випасатися разом з ВРХ
 • Невибагливі в харчуванні
 • Бекон хорошої якості
 • Недоліки породи Темворс:
 • низьке багатоплідність
 • Іноді кучерява щетина

Статью нашли по запросам:
 • Купити поросят темворс
 • Мясні свині Темворс купити
Раздел: Свині
Автор:
Дата:

Порода свиней Темворс

Вы читаете статью Порода свиней Темворс. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Порода свиней Темворс - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Порода свиней Темворс