154 | 0
Раздел: Свині
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода свиней Острова Оссабо

Порода свиней Острова Оссабо

Порода міні пігів Свині острова Оссабо (Ossabaw Island Hogs) — це одна з американських порід. Вона пішла від популяції диких тварин, завезених на цей острів іспанцями в XVI столітті.

Читайте также: Посадка картофеля

Унікальність цієї породи свиней полягає в тому, що вона виникла не внаслідок гібридизації, як більшість існуючих нині порід міні пігів, а завдяки ізоляції і природному відбору.

Свині цієї породи відрізняються невеликими розмірами: їх висота не перевищує 50 см, а максимальна вага дорослого кнура ледь досягає 90 кг. У них довге рило, стоячі вуха і густа, схожа на кабанячу, щетина.

Що стосується колірної гамми, то свині острова Оссабо можуть бути чисто чорними або будь-якого іншого кольору (найчастіше коричневого), але обов’язково в чорних плямах. Поросята острова Оссабо позбавлені смугастості і зовсім не схожі на кабанів.

Спочатку Свині острова Оссабо (Ossabaw Island Hogs) були однією з беконних порід домашніх свиней, яка особливо цінувалася за здатність зрощувати і нагулювати вага на підніжному кормі. Однак з часом фермери стали помічати, що ці свині відрізняються лагідною вдачею і дружелюбністю. Так порода перекочувала з ферм в будинку американців, і тепер свині острова Оссабо вважаються однією з порід міні пігів.

По темi:  Порода свиней Гемпшир
Раздел: Свині
Автор:
Дата:

Порода свиней Острова Оссабо

Вы читаете статью Порода свиней Острова Оссабо. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Порода свиней Острова Оссабо - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Порода свиней Острова Оссабо