653 | 0
Раздел: Свині
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода свиней Оксфорд Сенді і Блекс

Порода свиней Оксфорд Сенді і Блекс

Оксфорд Сенді і блекс відрізняється багатьма якостями, особливостями чудового темпераменту та материнськими здібностями.

Читайте также: Огляд автомобіля Kia K5 2018

Оксфордська і блекс свині добре функціонують в більшості систем управління та мають м’ясо дуже високої якості та смаку.

У породи багато хороших якостей, особливо, це відмінний темперамент і материнські здібності. Витривалість особливо підходить для зовнішніх систем, оскільки свині з густою шерстю, вони набагато менше схильні до сонячних опіків. Конформація породи вимагає, щоб основний колір був легким пісочним,  розфарбований чорними плямами,  з білими ступнями та кистями.

Середньо-велика свиня з гарною довжиною і глибоким тілом, прекрасні плечі, сильні ноги, добре вставлені, даючи вільну і активну ходьбу. Помірно сильна голова.

Оксфордська та блекс свиня, яку іноді називають «сливовий пудинг» або «Оксфордська лісова свиня», є однією з найстаріших британських порід, вона існувала протягом 200-300 років.

По темi:  Порода свиней Темворс
Раздел: Свині
Автор:
Дата:

Порода свиней Оксфорд Сенді і Блекс

Вы читаете статью Порода свиней Оксфорд Сенді і Блекс. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Порода свиней Оксфорд Сенді і Блекс - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Порода свиней Оксфорд Сенді і Блекс