166 | 0
Раздел: Свині
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода свиней Литовська Біла

Порода свиней Литовська Біла

Литовська біла порода переважно м’ясо-сального напрямку продуктивності. Свині цієї породи маю міцну конституцію і добре розвинений не груба кістяк, тулуб добре розвинене. Довжина тулуба кнурів 170-175 см при обхваті грудей 159-162 см, у свиноматок довжина тулуба 153-155 см. Голова у Литовській Білій породи свиней, середньої величини з невеликим вигином профілю.

Вуха середні, спрямовані вперед і в сторони, але не звисають на очі. Шия середньої довжини. Спина широка, пряма, або злегка аркообразная. Бока рівні й глибокі. Ноги середньої висоти. Живіт пружний, об’ємистий, але не відвислий. Шкіра біла, щільна, не товста, без складок. Щетина середньої довжини, негуста, білого кольору. З вад і недоліків екстер’єру литовської білої породи часто зустрічаються свіслий крижі, слабкі бабки і недостатня оброслость.

Литовська Біла

Литовська біла порода свиней була виведена в Литві методом відтворювального схрещування місцевих свиноматок з кнурами великої білої, німецької короткоухих і довговухої породами. Свиней литовської породи переважно розводять в Литві, а також в господарствах Білорусі, Молдові, Україні, і деяких регіонах Росії. Племінна робота спрямована на вдосконалення м’ясних і відгодівельних якостей, а також на усунення конституційних і екстер’єрних недоліків.

У зв’язку з тим, що найбільший вплив на формування Литовських білих зробила Велика біла порода, по типу конституції, екстер’єру і продуктивності литовські білі свині схожі з тваринами великої білої породи, але зустрічаються тварини з вадами статури: слабкі бабки, перехоплення за лопатками, недостатня оброслость.

Необхідно відзначити, що свині литовської білої породи добре поєднуються при схрещуванні з тваринами породи Ландрас. І що головне, помісі підвищують на 8-10% показники середньодобового приросту, передзабійної живої маси можна досягти на 13-19 днів раніше, а витрати корму знижуються на 0,35-1,45 корм. од. Значно поліпшуються і смакові якості м’яса.

По темi:  Порода свиней Кемеровська
Раздел: Свині
Автор:
Дата:

Порода свиней Литовська Біла

Вы читаете статью Порода свиней Литовська Біла. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Порода свиней Литовська Біла - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Порода свиней Литовська Біла