Порода свиней Лакомб

| 13 | Свині
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода свиней Лакомб

Лакомб, це порода свиней м’ясного типу, виведена в Канаді, а в Росію була завезена в 1964 році. Порода Лакомб, одна з найвідоміших в Канаді. Порода Лакомб отримана в результаті многопородного схрещування свиней Ландрас, беркширськую та інших порід, її відрізняє висока скоростиглість (140-165 днів), міцна конституція, хороші показники по оплаті корму приростом (витрати на 1 кг складають 3,6-4 кормові одиниці).

У Лакомб спокійна вдача, міцна конституція. Свині цієї породи середнього розміру, з подовженим тулубом, білі, з великими звисаючими вухами. Ноги у Лакомба короткі, а сама конституція досить м’ясна.

Читайте также: Снится Мышь

Порода була виведена спеціально і відрізняється хорошим рівнем приросту, особливо свиноматки. Багато уваги було приділено многоплодию, вагою при відлученні, темпу зростання, ефективності конверсії корму, якості туші і фізичному здоров’ю. Тому свиноматки і кнури Лакомб, відрізняються хорошою плодючістю, добре переносять індивідуальний зміст і приносять поросят, які мають гарні м’ясними якостями. Молодняк має хороший приріст.

Хряков Лакомб, доцільно використовувати для промислового схрещування в якості заключної породи при гібридизації.

До особливостей породи відносяться спокійна поведінка, однорідність туш, багатоплідність, резистентність до риніту і хороші відгодівельні якості. Порода переважно поширена в Канаді і деяких інших країнах світу. У Росії цю породу розводять в Новосибірській і інших областях.

По темi:  Порода свиней Мейшан