379 | 0
Раздел: Свині
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода свиней Кун кун

Порода свиней Кун кун

Кун-кун або куне-куне — так називається порода маленьких з Нової Зеландії, що в перекладі з маорі означає «колобок, кругленька, товстенька».

Читайте также: Рецепт Суп с фасолью и черносливом

Як і коли потрапили породи Кун-Кун з Полінезії в Європу, до Британії точно не відомо. Чисельність їх то збільшувалася, то зменшувалася: в 1970 році Кун-Куни майже зникли, але з 1978 року порода знову стала відроджуватися і зараз цих тварин налічується кілька тисяч. Вони завоювали популярність і у фермерів, і у любителів домашніх тварин.

Дорослі свині не перевищують 80 см у висоту і 90 см в довжину. Якщо до таких майже квадратним розмірами додати дуже округлі форми на коротеньких ніжках, то можна зрозуміти, чому цю породу назвали кун-кун.

Решта показників екстер’єру можуть різнитися: профіль прямий або вигнутий (кирпатий); вушка звислі або стоячі; щетина довга або коротка, кучерява або гладка.

Забарвлення свиней породи Кун-Кунів різниться за кольорами і тонам: білий, золотистий, бежевий, рудий, коричневий, чорний, плямистий.

За що люблять Кун-Кунів?

• Перш за все, цих міні люблять за їх спокійний, тихий норов. Вони доброзичливі, тямущі, допитливі, легко піддаються дресируванню. За ними легко доглядати.
• Свині Кун-куни всеїдні. Такого порося не важко прогодувати: овочі, фрукти, злакові і т.д. Особливо ці свині воліють свіжу зелень, траву, тому їх бажано виводити на пасовища.

Свині Кун-Кун рано приходять в охоту (2 місяці), але їх витримують до повної статевої зрілості. Вагітність самки триває 112 — 116 днів, після чого на світ з’являються 3-14 крихітних поросят. Матуся кун-кун добре дбає про своє потомство. Кабанчика і свинку можна утримувати разом до самих пологів. Вони прекрасно ладнають один з одним.

По темi:  Порода свиней Кемеровська
Статью нашли по запросам:
  • Куне-куне
  • порода свиней кун кун смотреть фото
  • Породи свине кролів та птицi
Раздел: Свині
Автор:
Дата:

Порода свиней Кун кун

Вы читаете статью Порода свиней Кун кун. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Порода свиней Кун кун - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Порода свиней Кун кун