Порода свиней Кун кун
8398 Порода свиней Кун кун

Порода свиней Кун кун


Порода свиней Кун кун

Кун-кун або куне-куне – так називається порода маленьких з Нової Зеландії, що в перекладі з маорі означає «колобок, кругленька, товстенька».

Читайте также: Рецепт Суп с фасолью и черносливом

Як і коли потрапили породи Кун-Кун з Полінезії в Європу, до Британії точно не відомо. Чисельність їх то збільшувалася, то зменшувалася: в 1970 році Кун-Куни майже зникли, але з 1978 року порода знову стала відроджуватися і зараз цих тварин налічується кілька тисяч. Вони завоювали популярність і у фермерів, і у любителів домашніх тварин.

Порода свиней Кун кун

Дорослі свині не перевищують 80 см у висоту і 90 см в довжину. Якщо до таких майже квадратним розмірами додати дуже округлі форми на коротеньких ніжках, то можна зрозуміти, чому цю породу назвали кун-кун.

Порода свиней Кун кун

Решта показників екстер’єру можуть різнитися: профіль прямий або вигнутий (кирпатий); вушка звислі або стоячі; щетина довга або коротка, кучерява або гладка.

Забарвлення свиней породи Кун-Кунів різниться за кольорами і тонам: білий, золотистий, бежевий, рудий, коричневий, чорний, плямистий.

Порода свиней Кун кун

За що люблять Кун-Кунів?

• Перш за все, цих міні люблять за їх спокійний, тихий норов. Вони доброзичливі, тямущі, допитливі, легко піддаються дресируванню. За ними легко доглядати.
• Свині Кун-куни всеїдні. Такого порося не важко прогодувати: овочі, фрукти, злакові і т.д. Особливо ці свині воліють свіжу зелень, траву, тому їх бажано виводити на пасовища.

Порода свиней Кун кун

Свині Кун-Кун рано приходять в охоту (2 місяці), але їх витримують до повної статевої зрілості. Вагітність самки триває 112 – 116 днів, після чого на світ з’являються 3-14 крихітних поросят. Матуся кун-кун добре дбає про своє потомство. Кабанчика і свинку можна утримувати разом до самих пологів. Вони прекрасно ладнають один з одним.

По темi:  Порода свиней Муромська
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Свині)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять + 16 =

Сейчас читают:
Top