Порода свиней Гвінейська
8345 Порода свиней Гвінейська

Порода свиней Гвінейська


Порода свиней Гвінейська

Гвінейська свиня (Guinea Hog) — це рідкісна американська порода домашніх свиней, що відрізняється міцною статурою, стоячими вухами і абсолютно чорним забарвленням.

Читайте также: Огляд автомобіля Lexus LF-1 Limitless Concept 2018

Незважаючи на свою назву, ці свині не мають абсолютно ніякого відношення до Гвінеї, хоча, кажуть, що їхні предки були завезені на територію США із Західної Африки.

Порода свиней Гвінейська

У порівнянні з іншими сучасними породами, гвінейська свиня — майже малюк: вага дорослої особини не перевищує 90 кг. цієї породи можна віднести до травоїдним — вони спокійно вирощуються на підніжному кормі, проте в промислових масштабах гвінейські не вирощуються через свої малі розміри і великий жирового прошарку. У Північній Америці розводять два типи гвінейської свині, ще один тип проживає в Південній Америці.

Порода свиней Гвінейська

Імовірно, предки сучасних Гвінейської, вирощуваних в США, були завезені із Західної Африки на судах, які перевозили рабів, і були більшими, рудими, щетинистими і володіли довгими хвостами. У Штатах їх схрещували з іншими породами: Аппалачськимі Англійськими свинями, Ессекскій свинями і західноафриканських карликовими свинями. В результаті схрещувань і селекційної роботи з’явилася нова порода, яку назвали Американської Гвінейській свинею, але в деяких джерелах вона фігурує як Чорна Гвінейська свиня.

Порода свиней Гвінейська

Ці стали користувалися великим попитом у фермерів початку 19 століття з двох причин:

  • Гвінейських свиней можна пасти, як звичайний травоїдний худобу;
  • Гвінейська свині не бояться змій і цілком успішно їх винищують.

Однак до кінця позаминулого століття гвінейська порода була майже втрачена — її витіснили більш продуктивні і великі промислові свині. Проте, завдяки зусиллям ентузіастів, Американські Гвінейська існують досі. У 2005 році в США була створена асоціація власників цієї породи.

По темi:  Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)

Зараз Гвінейська свині зараховуються до однієї з офіційно визнаних в Сполучених Штатах порід міні пігів.

Статью нашли по запросам:
  • гвинейская порода свиней
  • Голубая свинья порода
  • Книга-журнал» август (44) 2021 Лунный календарь садовода 2022
  • свиня чорна гвінейська
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Свині)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × два =

Сейчас читают:
Top