181 | 0
Раздел: Свині
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода свиней Гвінейська

Порода свиней Гвінейська

Гвінейська свиня (Guinea Hog) — це рідкісна американська порода домашніх свиней, що відрізняється міцною статурою, стоячими вухами і абсолютно чорним забарвленням.

Читайте также: Огляд автомобіля Lexus LF-1 Limitless Concept 2018

Незважаючи на свою назву, ці свині не мають абсолютно ніякого відношення до Гвінеї, хоча, кажуть, що їхні предки були завезені на територію США із Західної Африки.

У порівнянні з іншими сучасними породами, гвінейська свиня — майже малюк: вага дорослої особини не перевищує 90 кг. цієї породи можна віднести до травоїдним — вони спокійно вирощуються на підніжному кормі, проте в промислових масштабах гвінейські не вирощуються через свої малі розміри і великий жирового прошарку. У Північній Америці розводять два типи гвінейської свині, ще один тип проживає в Південній Америці.

Імовірно, предки сучасних Гвінейської, вирощуваних в США, були завезені із Західної Африки на судах, які перевозили рабів, і були більшими, рудими, щетинистими і володіли довгими хвостами. У Штатах їх схрещували з іншими породами: Аппалачськимі Англійськими свинями, Ессекскій свинями і західноафриканських карликовими свинями. В результаті схрещувань і селекційної роботи з’явилася нова порода, яку назвали Американської Гвінейській свинею, але в деяких джерелах вона фігурує як Чорна Гвінейська свиня.

Ці стали користувалися великим попитом у фермерів початку 19 століття з двох причин:

  • Гвінейських свиней можна пасти, як звичайний травоїдний худобу;
  • Гвінейська свині не бояться змій і цілком успішно їх винищують.

Однак до кінця позаминулого століття гвінейська порода була майже втрачена — її витіснили більш продуктивні і великі промислові свині. Проте, завдяки зусиллям ентузіастів, Американські Гвінейська існують досі. У 2005 році в США була створена асоціація власників цієї породи.

По темi:  Порода свиней Темворс

Зараз Гвінейська свині зараховуються до однієї з офіційно визнаних в Сполучених Штатах порід міні пігів.

Статью нашли по запросам:
  • свиня чорна
Раздел: Свині
Автор:
Дата:

Порода свиней Гвінейська

Вы читаете статью Порода свиней Гвінейська. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Порода свиней Гвінейська - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Порода свиней Гвінейська