Порода свиней Гемпшир
7900 Порода свиней Гемпшир

Порода свиней Гемпшир


Порода свиней Гемпшир

Породу свиней Гемпшир (Hampshire Pigs), можна віднести до найстаріших порід США і Англії, це порода бекон типу продуктивності .. Родоначальниками породи були свині, які здавна розводили в Англії в графстві Гемпшир. Однак остаточно порода сформувалася вже в Америці, в штаті Кентуккі, куди хемпшірською свиней в 1825 році привезли переселенці. Тут їх схрестили зі свинями темного забарвлення, яких розводили в штаті Кентуккі. В результаті вийшла порода з характерним забарвленням – чорні з широкою білою смугою, що оперізує тварина в районі лопаток і передніх ніг.

Читайте также: Снится Платье

Крім специфічного забарвлення для породи характерні полегшена голова, невелику пряму рило, міцна спина, подовжений тулуб, сильні ноги з прямими копитами і невисокі прямостоящие вуха. Свині Гемпшир, погано переносять стресові ситуації, але при цьому мають хорошу загартування. У країнах СНД при чистопородному схрещуванні не виявила високої продуктивності. Тварини цієї породи ефективні лише при схрещуванні для створення м’ясного типу. В даний час використовується для виробництва товарних гібридів.

Порода свиней Гемпшир

Порода свиней Гемпшир, це середні за розміром тварини – свиноматки досягають ваги 200-250 кг, кнури – 300-310 кг. Порода відрізняється середньої плодовитістю – зазвичай в посліді 6-8 поросят, іноді їх кількість може досягати 10-12. Однак хемпшірською свиноматки дуже дбайливі матусі – у них, як правило, виживають всі малюки, а завдяки турботі матусі вони досить швидко набирають вагу. Молодняк міцний, до 8 місяців зростає повільно, після чого швидко набирає вагу.

До недоліків породи Гемпшир, можна віднести притаманну їм збуджується. Свині цієї породи легко лякаються і важко переносять стрес, що обов’язково слід враховувати при їх розведенні. Але у породи є і велика перевага – вони дуже витривалі і стійкі до хвороб, завдяки чому легко пристосовуються практично до будь-яких умов утримання, в тому числі і до змісту на пасовищах.

По темi:  Порода свиней Темворс

Порода Гемпшир відноситься до типу беконних. Гемпшир дають довгі м’ясні туші з тонкими прошарками сала. При якісному відгодівлі приріст маси тіла складає близько 900-950 г в добу.

Статью нашли по запросам:
  • продажа свиней породы гемпшир
  • Свині породи хімшир
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Свині)
Сейчас читают:
Top