Порода свиней Беркшир
7545 Порода свиней Беркшир

Порода свиней Беркшир


Порода свиней Беркшир

Беркширськую порода — відноситься до порід м’ясо-сального напрямку продуктивності. Тварини цієї породи мають міцну конституцію, хорошою скоростиглістю, високими відгодівельними та м’ясними якостями. Свині скоростиглі, молодняк використовують для м’ясного (до маси 95-100 кг) і сального (до маси 130-140 кг) відгодівлі.

Читайте также: Добавьте свою информацию об услугах вашей компании, отзыв о сайте или товаре на один или несколько наших проектов и получайте больше посетителей и звонков.

Дорослі племінні кнури важать в середньому 220-250 кг, свиноматки 180-220 кг. Поросята досягають маси 100 кг у віці 197 днів. Середньодобовий приріст живої маси 672 грами. На 1 кг приросту витрата корму становить орієнтовно 4 кормові одиниці. Плодючість свиноматок не надто висока, 8-9 поросят за опорос. За забійним якостям Беркшир одна з найбільш продуктивних порід свиней. Забійний вихід становить 88%. При забої в молодому віці підсвинки дають ніжне і смачне м’ясо.

Порода свиней Беркшир

Родина породи Беркшир — однойменне графство в Англії. Місцеві свині носили риси примітивності, були грубими і великими. Їх поліпшення вели спочатку через схрещування з китайськими свинями, потім перейшли до розведення помісей «в собі». Цей процес тривав в XVIII-XIX ст. мінімум 50 років, з тих пір порода мало змінилася.

Масть беркширськую свиней чорна, але обов’язкова наявність білих відмітин на бабках, хвості і кінчику рила; тулуб довгий, округле і глибоке; голова маленька, легка; вуха прямі, невеликі за розміром; щетина тонка і щільна; тип конституції щільний ніжний, м’ясо високої якості. Свині схильні до ожиріння, тому дуже вимогливі до складу раціону.

Порода свиней Беркшир

 

Беркшир

Беркширськую свині гармонійно складені. Груди широкі і глибокі; спина пряма, широка і рівна; поперек широка і пряма; боки округлі; крижі широкий, добре виконаний; окости добре розвинені, спускаються до скакального суглоба. Беркшир невибагливі до умов утримання та годування, прекрасно використовують пасовища і пристосовані до утримання під відкритим небом.

По темi:  Годування породи Дюрок

Беркширськую порода була завезена з Англії ще до революції. і справила великий вплив на свинарство Росії. З її участю виведено 7 порід свиней: північнокавказька, Лівенська, миргородська, кемеровська, калікінская, українська степова ряба, білоруська чорно-ряба. В даний час Беркшир використовують обмежено, головним чином для промислового схрещування з великими білими свинями і їх гібриди. У потомства, як правило, підвищується багатоплідність, збереженість поросят і скоростиглість. Помісний молодняк свиней використовують для м’ясної відгодівлі.

До переваг беркширськую породи відноситься їх досить міцна конституція, швидке зростання, хороша скоростиглість, високий забійний вихід — до 88%, також свині невибагливі до умов утримання та годування. З недоліків слід зазначити невисоку плодючість свиноматок, зустрічається такий недолік екстер’єру як іксообразность кінцівок.

Порода свиней Беркшир

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Свині)
Сейчас читают:
Top