166 | 0
Раздел: Свині
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода поросят Ландрас

Порода поросят Ландрас

Як і у всіх свиней, опорос у ландрас починається на 114 день після спаровування, тому необхідно завести календар, в якому ретельно викреслювати все що минули з того моменту дні. Позначене дію вкрай важливо, оскільки у крупно породних, до яких відносяться і ландрас опитування проходить важче, потрібно бути напоготові, щоб встигнути допомогти свиноматці. За один опорос може з’явитися 12 поросят, кожного з них необхідно витерти насухо, перерізати і обробити йодом пуповину, а потім помістити під приготовані заздалегідь лампи розжарювання для обігріву. Для отримання здорового молодняку ​​вирощуванням поросят слід займатися з першого моменту їх появи на світло. Важливо пам’ятати, що на звернення з поросятами їх порода не робить ніякого впливу, тому відразу ж після народження їх необхідно підставити під вим’я свиноматки, щоб нагодувати.

Pig farm

Поросята

Життєздатністю зможе володіти тільки порося, який напився молозива в перші 45 хвилин після свого народження. Годувати поросят необхідно навіть якщо свиноматка продовжує відчувати потуги. Фахівці запевняють, що смокчуть поросята полегшують тварині сутички і сприяють швидкому опитуванням. Найслабших свинок слід підставляти до передніх сосків, де молока значно більше і притримувати, усуваючи будь-які спроби сильніших поросят відштовхнути від вимені. Годувати таким способом доведеться ще кілька разів до тих пір, поки поросята не почнуть це робити самостійно. У рідкісних випадках кількість з’явилися поросят перевищує чисельність сосків, поросята починають недоотримувати живильні мінерали і вітаміни. В цьому випадку можна спробувати штучно підставляти їх під свиноматку, а можна спробувати годувати з пляшечки, з якої вони п’ють з великою охотою.

По темi:  Порода свиней Сибірська Північна

Поросята на штучному прикорму

Поросята на штучному прикорму розвиваються повільніше, але, тим не менш, залишаються життєздатними. Головне, що слід пам’ятати при такому годуванні — правильний і своєчасний відбирання поросят від пляшечки полегшить звикання до звичайного корму. Порося, занадто звик до соски, не зможе жувати і надалі продовжить всмоктувати їжу, що відбитися на його зріст і вагу, так як виділяється при жувальній процесі слина сприяє кращому засвоєнню їжі. Утримувати молочних поросят можна зі свиноматкою, зробивши їм невеликий загін всередині її верстата, або загородки.

Утримувати поросят в загоні необхідно постійно, випускаючи раз в 2-3 години до свиноматці. Проблема кожного свинаря, який вирощує ландрас полягає в тому, що великий розмір і величезну вагу свиноматки не дозволяє їй бути повороткість, особливо в перші дні після опитування, свиня з легкістю може передушити весь приплід. Опорос — великий стрес для свиноматки, наслідки якого можуть проявитися в агресивному ставленні до поросятам, деякі свині цієї породи поїдають своє потомство, що є ще однією причиною для створення окремого маленького загону.

Основним напрямком використання ландрас в найближчі роки буде міжпороднесхрещування кнурів цієї породи зі свиноматками вітчизняних порід і породних груп, а також використання ландрас при гібридизації і виведенні свиней нових порід.

Раздел: Свині
Автор:
Дата:

Порода поросят Ландрас

Вы читаете статью Порода поросят Ландрас. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Порода поросят Ландрас - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Порода поросят Ландрас