Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)
7074 Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)

Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)


Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)

Це відносно молода порода маленьких. З в’єтнамськими вислобрюхі свинями їх ріднить вага тіла. У обох порід, він коливається близько ста кілограм. Чорний з білими цятками, видно окрас цих тварин. Живіт у них округлий з дугоподібним тілом. Такі риси будови тіла, свиня запозичила у своїй в’єтнамської близької родички. Невеликі відмінності від тієї породи, виділяються у вигляді більш довгого носа і не високо задертого, вгору, п’ятачка. А ось на апетит їм гріх скаржитися. Вони готові є майже все, що завгодно і вдень і вночі. Вони вкрай цікаві, через, цур, грайливі і люди, які спокусяться їх суспільством, повинні пам’ятати про бешкетному характер тварини, і, можливих, у майбутньому, матеріальні втрати. Так, що той, хто вирішить тримати такого бешкетника будинку, гідний поваги. Проте, найкращим варіантом дружби з цим милим істотою, стане заміський будинок, окрему ділянку на природі.

Свині цієї породи, нескінченно плідні. Приплід, який здатний порадувати господаря, може досягти 20 миленьких свинок.

Сибірська мініатюрна свиня

Хрюші цієї породи, в сімдесяті роки, були виведені в СРСР, а й на заході вона стала не менш популярною. Її предком вважається вислобрюхая свиня. У процесі виведення було поставлено два завдання: ця свиня повинна була важити в межах 50 кілограм і вміти виживати в суворих сибірських умовах, приносячи хороший приплід.

Осягаючи будова шкіри тварини, радянські вчені зробили висновок, що вона дуже схожа з людською, і вирішили такий подарунок долі використовувати, як лабораторний матеріал по вивченню кремів і мазей.

Щетина у цих міні – пігів завивається з густим підшерстям, а забарвлення несе кольору брудно рудий, білий або піщаний. Ця порода свиней без яскраво вираженого отвисшего живота, а саме тіло – витягнуте. Так само цю породу відрізняють вузькі копита і довгі кінцівки, а витримувати суворі сибірські морози, допомагає найбільша жировий прошарок.

Ця свинка не може бути розцінена, як домашня тварина нарівні з В’єтнамської вислоухой свинею і Геттингенским міні – пігом. Їй більше підійде фермерський обори або сарайчик в присадибній маєток.

Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)

Мінессоти

Мінессоти – важать близько 25-30кг. Деякі особини можуть досягати 50кг.

Юліанська свиня (Juliana Pigs)

Юліанська свиня або кольорова мініатюрна свиня була виведена в Англії. Ця порода є результатом селективного відбору, мета якого полягала у виведенні дуже розумного, симпатичного, відданого і доброзичливого міні Піга. Існують деякі розбіжності у відомостях про походження юлианской породи, але, незважаючи на цей факт, ці свині просто чудові вихованці. Їх висота коливається від 35 до 45 см, а важити в зрілому віці вони можуть більше 23 кг. Деякі заводчики США, завдяки копіткій селективної роботі, змогли отримати міні пігів цієї породи, вага яких не перевищує 13 кг. Юліанський свині можуть мати практично будь-яке забарвлення, власне, звідси й друга назва цієї породи – «кольорова мініатюрна свиня». Вони можуть бути сивими, біло-сріблястими, рудими, рудо-чорними, біло-рудим, чорно-білими і чорними.

По темi:  Порода свиней Уржумська

Кун кун (Kune Kune Pigs)

Кун кун – це відносно невелика свиня. Міні пиги цієї породи можуть мати бежевий, коричневий, чорно-білий, чорний, золотистий або білий окрас. Головною відмінною рисою представників породи «Кун кун» є маленькі пензлики, що звисають з нижньої щелепи. Їх довжина приблизно 4 см. У Новій Зеландії таких тримають вже багато століть. Головна перевага цих свинок полягає в тому, що вони пасуться, як звичайний травоїдний худобу, що не перекопуючи землю в пошуках корінців. Слово «кун кун» в перекладі з полінезійського означає «колобок». У цих маленьких свинок короткі ніжки і дуже округлі форми.

Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)

Свині острова Осабо (Ossabaw)

Свині цієї породи відрізняються гострими, стоячими вухами, довгим рилом і густою щетиною. Колір цих міні пігів різний – зустрічаються особини рудого, димчастого і сірого кольору. Плямисті свині, як правило, чорно-білі, а ось абсолютно білі міні пиги цієї породи зустрічаються вкрай рідко. Висота дорослої тварини може бути 35 – 50 см, а вага – 18 – 90 кг.

Африканська карликова свиня (Гвінейська свиня)

Ця порода з’явилася ще за часів работоргівлі. Завдяки селекції, африканські карликові свині стали відмінними домашніми вихованцями.

Африканські карликові свині дуже доброзичливі і легко адаптуються. Здебільшого, вони чорні, хоча іноді зустрічаються екземпляри в білих шкарпетках або з підпалинами, або з плямами сірого кольору. Ці міні пиги відрізняються підвищеною ворсистістю, хвостами-пружинками і стоячими вухами. Поросята африканської карликової свині важать близько 500 г, а до 2 – 3 років досягають 90 – 130 кг. Вони дуже чутливі до людям та іншим тваринам.

Мексиканська лиса свиня (юкатанским свиня)

Мексиканська лиса свиня родом з Центральної Америки і Мексики. На свинях цієї породи найчастіше проводяться різні лабораторні дослідження, так як їх шкіра і внутрішні органи за своїми розмірами і будовою найближче до внутрішніх органів людини. Хоча мексиканських міні пігів і називають лисими, у них все-таки є рідкісна груба щетина. Мексиканські лисі свині, як правило, бувають сріблястого і сірого кольорів. Дорослі особини досягають зростання в 40 – 60 см і ваги в 70 – 90 кг. Ці міні пиги дуже люблять суспільство, швидко звикають до нової компанії і легко переносять транспортування.

По темi:  Порода поросят Ландрас

Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)

Цікаві витримки про Міні-Пігах:

– Всього 800 грам важила найменша свинка, в дорослому періоді, породи міні – майяліно;

– Спростувати думку про те, що свиня брудна тварина, здатні міні – пиги, так як вони вкрай охайні;

– Свині цієї породи, досить, розумні. Вони запам’ятовують більше команд ніж собаки – це довели вчені з Німеччини;

– Якщо говорити про домашніх тварин, то міні – пиги, в країнах Європи, входять в цю п’ятірку популярності;

– У них немає алергічної реакції на неправильне годування, оскільки, практично їдять все підряд;

– Свині цих порід, прекрасно уживаються з іншими тваринами, і не мають яскраво вираженої агресією;

– Міні – пиги сильно прив’язуються до свого господаря і знають його голос;

– Органи свині дуже схожі на людські, і вони входять в десятку піддослідних лабораторних тварин;

– У кого є вдома міні – піг погодиться, що це одне з найбільш бешкетних тварин. Можна вважати даний факт і плюсом і мінусом;

– Для маленьких свинок, важливо дотримуватися моціон. Прогулянки на свіжому повітрі для них, вкрай, важливі.

Для любителів – власників міні – пігів важливо знати, що відвідування ветеринарного лікаря – обов’язкова процедура. Необхідно стежити за здоров’ям свого улюбленця. Міні – пиги маленькі істоти, і заразитися хворобами своїх великих побратимів, можуть запросто, тому їм необхідні регулярні щеплення. Хрюші, в основному, хворіють від переохолодження, страждають від шкірних паразитів, ураженням гельмінтами. Важливо так само стежити за здоров’ям вушок міні – пігів. Їх необхідно регулярно чистити, оскільки свині, нерідко, хворіють отитом. Проте, якщо будь-яка напасть здолала вашого вихованця, головне не затягувати і своєчасно звернутися до ветеринара.

Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)

Де купити і як правильно утримувати Міні-пігів

Ціна міні-Піга досить серйозно залежить від розміру. Маленькі мікро-пиги цінуються вище, тому чим менше свинка, тим вона дорожча. Мінімальна вартість, на яку слід орієнтуватися бажаючим завести такого вихованця – 25 тисяч рублів, стільки коштують представники великих видів міні-пігів. Ціна ж мікро-пігів істотно вище. Найкраще купувати вихованців в спеціалізованих клубах або розплідниках, благо в Росії вони вже з’явилися. Якщо ж ви купуєте міні-свинку на пташиному ринку, то майже напевно вам підсунуть звичайного порося, який через півроку перетвориться в здоровенну свиню.

Що ж потрібно міні-Пігу для комфортного життя в будинку? Як і будь-якому домашній тварині, міні-Пігу потрібна своя житлоплоща. Найчастіше, міні-пігів тримають вільно. Проте, своє місце у свинки обов’язково повинно бути. Це може бути ціла кімната або частина кімнати, обладнана під вольєр. Оскільки свинки – великі пустуни і можуть здорово нашкодити, поки вас немає вдома, буде розумно закривати свинку в вольєрі. Так ви уникнете зіпсованої меблів, розсипаних круп і спустошеного холодильника.

По темi:  Порода свиней Темворс

В оселі поміщають матрац або лежак, ганчірочки, рушники, іграшки, пластикові пляшки та інші розваги для П’ятачка, з якими він буде грати, самозабутньо працюючи рильцем. Міні-Піги швидко привчаються відпочивати на своєму місці.

Лоток розміщують там, де свинці зручно. Швидше за все, вона сама вибере місце для туалету, а вам залишиться тільки розмістити там лоток. Лоток для міні-Піга повинен мати низькі борти і бути просторіше котячого, щоб свинка, дорослішаючи, змогла поміщатися в ньому. У лоток насипають тирсу, стружку або шматочки паперу, а ось котячий наповнювач використовувати не рекомендують, тому що свинка може прийняти його за їжу.

Геттінгенського міні-піг (Goettingen Minipig)

Тепер про безпеку в квартирі. Всі цінні або небезпечні предмети повинні бути поза досяжністю хрюшки. Провід, обігрівачі, вентилятори прибирають, шафи щільно закривають, потрібні речі піднімають вище, щоб свинка не дотягнув до них. Ламінат, паркет і плитка на підлозі заважають міні-Пігу пересуватися, копитця ковзають на таких поверхнях, тому слизькі підлоги краще застелити килимами. З набігами на холодильник кожен господар бореться по-своєму. Хрюші швидко розуміють, де є їжа і миттєво вчаться відкривати холодильник, тому, або винаходьте замок на холодильник, або закривайте двері на кухню.

Чим годувати поросят

Годування міні-пігів – окрема розмова. Свиня – тварина всеїдна. Харчуватися вона може практично будь-чим. Але щоб вихованець не погладшав, потрібно дотримуватися режиму годування і дієту.

На кухні ставлять стійкі миски для їжі та води. Підійдуть звичайні собачі миски. Годують свинок 2-3 рази на день, а чиста вода кімнатної температури повинна бути у вільному доступі постійно.

Краща їжа для міні-пігів – коренеплоди, овочі і фрукти, а також різні каші, зварені на воді. Пропонуйте хрюшки морква, буряк, ріпу, картоплю, огірки, гарбуз, кабачки в сирому або вареному вигляді. Сирі овочі можна натирати прямо в кашу. З круп використовується овес, гречка, ячмінь та ін. Прекрасний продукт – яблука, вони містять багато вітамінів і необхідне свинкам залізо.

Не забудьте про мінеральні добавки та вітаміни. Можна давати шматочок чорного хліба і пророщене зерно, як джерело вітамінів. Іноді корисно давати кісткову муку і риб’ячий жир.

З білкової їжі, яка повинна становити не менше 10% раціону, міні-пігам пропонують сир, кефір, сироватку. Заводчики нерідко дають вихованцям собачий корм з низьким вмістом м’яса в якості добавки до основної страви.

В общем-то, свинка із задоволенням з’їсть все, що ви запропонуєте, тут головне, не перегодовувати вихованця і не пригощати його гострої, солодкої і солоної їжею.

Статью нашли по запросам:
  • мини пиг
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Свині)
Сейчас читают:
Top