266 | 0
Раздел: Нутрії
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Зміст нутрій в присадибних господарствах

Зміст нутрій в присадибних господарствах

Слід мати на увазі, що нутрії – теплолюбні тварини, тому температура повітря – важливий фактор, що впливає на їх життєдіяльність. Основна умова утримання нутрій, особливо в північних районах, забезпечення тепла в зимовий час. Густе хутро оберігає нутрію від морозів, але не захищений волосом хвіст і підошви лапок можуть відморозитись, якщо житло звірків холодну. У сильні морози нутрія зазвичай заривається в підстилку і мало їсть. Народжується в морозні дні молодняк в перші години життя гине від переохолодження.

При спорудженні приміщень мулу кліток для утримання нутрій потрібно пам’ятати, що в природі вона ведуть напівводний спосіб життя, в неволі цих звірків містять як при наявності басейнів, так і без них. Практикою доведено, що клітини без басейнів коштують значно дешевше, догляд за нутріями простіше, витрата кормів на 10-20% менше, ніж при водному змісті.

У холодну пору року на більшості ферм нутрій містять без води для купання. У теплу пору року звірів також можна утримувати в клітках без води для купання, але обов’язково з затінюванням клітин і питною водою. Однак помічено, що при утриманні нутрій без води для купання шкурки виходять гірше, так як звірі позбавляються природного моціону, і у них загальмовується рефлекс розчісування волосся. З’являються такі дефекти опушения, як зваляність, потертість та недорозвиненість волоса. У дорослих тварин відсутність води для купання призводить до помітних змін в обміні речовин, внаслідок чого збільшується відкладення жиру, знижуються запліднюваність і плодючість.

Тому, перш ніж розводити нутрій, треба заздалегідь вибрати систему змісту і підготувати відповідні умови для розміщення звірів.

По темi:  Туберкульоз у нутрій
Раздел: Нутрії
Автор:
Дата:

Зміст нутрій в присадибних господарствах

Вы читаете статью Зміст нутрій в присадибних господарствах. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Зміст нутрій в присадибних господарствах - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Зміст нутрій в присадибних господарствах