240 | 0
Раздел: Нутрії
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Санітарно-гігієнічні вимоги при проектуванні і будівництві нутріеводческіх ферм

Санітарно-гігієнічні вимоги при проектуванні і будівництві нутріеводческіх ферм

При будівництві приміщень і клітин для нутрій потрібно враховувати деякі біологічні особливості звірів. Так, будучи вихідцями з субтропічної зони, нутрії погано переносять холод. Новонароджені необсохшіе цуценята гинуть від переохолодження вже при температурі + 8 ° С; при мінусових температурах дорослі особини обморожують слабо опушені хвости і лапи. Нутрії легко перегризають дерев’яні, пластикові або зроблені з м’якого металу частини клітин і годівниць. На волі нутрії ведуть напівводний спосіб життя, але при клітинному змісті можуть обходитися без басейнів для купання з водопоения або навіть без нього.

На дрібних, середніх і великих фермах в центральних і південних районах країни доцільніше містити 1-Тутрі круглий рік в приміщеннях з регульованим мікрокліматом.

На дрібних фермах (до 500 основних самок) все поголів’я розміщують в одному будинку, довжина якого може бути різною (від 25 до 90 м). Оптимальна ширина нутріятніка при чотирьох рядах сітчастих кліток-вигулів — 6,5 м, при шести рядах — 9,5 м, при восьми рядах вигулів — 11,5 м.

 

Приміщення для нутрій розташовують на Ройне місці паралельними рядами поздовжньої віссю в напрямку панівних вітрів.

Територію ферми огороджують суцільним або сітчастим парканом висотою 2,5-3,0 м з цоколем, заглибленим в грунт, не менше ніж на 30 см. З внутрішньої сторони паркану роблять козирок або смугу з гладких матеріалів шириною 25-30 см. Це пристрій перешкоджає побіжу звірів за територію ферми.

Для будівництва великих нутріеводческіх ферм, розрахованих на 1500, 2000,3000, 4000. і 6000 самок, розроблено типовий проект №806-01-4 «Нутріеводческіе ферми на 1500, 2000, 3000, 4000 і 6000 самок з вмістом поголів’я в будівлях закритого типу ».

По темi:  Внутрішнє планування і технологічне устаткування виробничих будівель для розведення нутрій

Дрібні нутріеводческіе ферми — нутріятнікі будують за індивідуальними проектами, розміщуючи в них клітини, годівниці, поїлки та інше обладнання, розроблене для типових проектів.

Раздел: Нутрії
Автор:
Дата:

Санітарно-гігієнічні вимоги при проектуванні і будівництві нутріеводческіх ферм

Вы читаете статью Санітарно-гігієнічні вимоги при проектуванні і будівництві нутріеводческіх ферм. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Санітарно-гігієнічні вимоги при проектуванні і будівництві нутріеводческіх ферм - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Санітарно-гігієнічні вимоги при проектуванні і будівництві нутріеводческіх ферм