Конструкції клітин для нутрій
6822 Конструкції клітин для нутрій

Конструкції клітин для нутрій


Конструкції клітин для нутрій

Дорослих самців, самок в другій половині вагітності і в період лактації містять індивідуально в одноярусних або рідше двоярусних сітчастих вигулах, виготовлених у вигляді тримісних блоків.

Вигули для основного стада і молодняку ​​нутрій виготовляють зі сталевої оцинкованої електрозварні сітки товщиною 2-З мм з розміром осередків для стін і стелі 25 х 25 мм, а для підлоги — 16 х 48 мм (щоб щенята не ламали лапки). Окремі частини блоку кріплять до опорного каркасу і між собою дужками-обтиску, строго стежачи за тим, щоб усередині вигулу не було гострих кінців сітки, щоб уникнути травмування звірів і доглядають за ними людей. На передній стінці кожного відділення блоку навішені перекидні бункерна годівниця і автопоїлка.

У двоярусних вигулах між верхніми і нижніми, а також між сусідніми відділеннями є тільки одинарні сітчасті перегородки, тому щоб уникнути бійок посадку звірів в обидва ярусу блоку потрібно проводити одночасно, підбираючи неконфліктний, спокійних звірів. У двоярусних вигулах агресивних дорослих самців містить тільки у верхніх ярусах, щоб вони не могли кусати нижче сидять молодих тварин.

Конструкції клітин для нутрій

Для вирощування отсаженного молодняку ​​вигули виготовляють в два яруси з сітки з вічком 25 х 25 мм. При цьому верхній і нижній яруси роблять у вигляді єдиного блоку, в якому верхнє і нижнє відділення розділені одинарним сітчастої перегородкою.

Двох’ярусний вигул для вирощування групи з 5-7 голів отсаженного молодняку ​​до реалізації має ширину по фронту 1500 мм, глибину — 700 і висоту кожного ярусу — 450 — мм; при трьох ярусах висота кожного ярусу — З00-350 мм. Дверцята розміром 500 х 300 мм розташована посередині передньої стінки вигулу.

По темi:  Годування відсадженого молодняка нутрій

Утриманні нутрій в сітчастих вигулах

При утриманні нутрій в сітчастих вигулах закритих — приміщень з регульованим мікрокліматом без підстилки і басейнів для купання (з автопоения) звірі не стикаються з калом, сечею, брудної підстилкою і водою. Це обумовлює при повноцінному годуванні отримання великі і високої якості шкурок.

Конструкції клітин для нутрій

Однак зміст нутрій в двох — триярусних сітчастих вигулах без піддонів доцільно лише при годуванні сухими гранулами та не забруднюють хутро. При годуванні нутрій вологими мешанками або комбінованим способом вигули краще влаштовувати в один ярус або ж між ярусами робити суцільні перекриття з пристосуванням для збирання гною з-під верхнього ярусу — висувні піддони, похилі скатні панелі і т. П. Але при цьому змінюється технологія змісту, годування ускладнюється — обслуговування тварин.

Є зменшена модель КНБУ (годівниця Нутрієві бункерна зменшена) на 2,5 л, яку застосовують зазвичай при двох — триярусних вигулах і денний роздачі гранул.

Конструкції клітин для нутрій

На дрібних фермах немає можливості годувати нутрій гранулами, так як немає гранулятора, необхідного набору інгредієнтів для повноцінного сухого комбікорму. У той же час є в достатку зелені і соковиті корми, які вводять до складу вологих мешанок в поєднанні з концентрованими кормами. Кормосмесь висипають, не відкриваючи клітини в спеціальну металеву перекидні на осі бункерно-лоткову годівницю.

Для роздачі нутріям гранул або вологих мешанок можна встановлювати в вигулах універсальну металеву лоткову годівницю конструкції зверосовхоза «Травневий».

З поїлок заводського виготовлення для нутрій найбільш придатна бесчашечная автопоїлка для поросят типу ПБП — 1А або для свиней — ПБС — 1А.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Нутрії)
Сейчас читают:
Top