176 | 0
Раздел: Нутрії
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Клітки для нутрій

Клітки для нутрій

Для розведення і утримання нутрій застосовуються два способи утримання: індивідуально-клітинний і гаремного-клітинний. Іншими словами, утримання звірів по одному в клітці або групами. Типи клітин і їх розміри визначаються можливостями і потребами господарства, а також кліматичними умовами, в яких перебуває нутріеводческое господарство.

Read also: Why dream of leeches, Swimming, Beach, Girlfriend, Fire …

Конструкції клітин

У тих районах країни, де зима нетривала і відносно м’яка, клітини розміщують на вулиці. В такому випадку клітини розміщують на землі або піднімають, поруч влаштовують відкриті або закриті вигули.

У тих регіонах, де зима сувора, дерев’яні будиночки для нутрій з підстилкою розміщують в опалювальних приміщеннях. Вигули влаштовують на вулиці. У цих регіонах нутрій містять в приміщеннях круглий рік. Температура в приміщеннях взимку повинна бути позитивною. Якщо є можливість підтримувати температуру на рівні 14-16 ° С, можна обійтися сітчастими вигулами без підстилки і будиночків.

Конструкції будинків і клітин для нутрій можуть бути самими різними. Існують одно-, дво- і навіть триярусні будиночки, стаціонарні і переносні. Для житла нутрій можуть бути пристосовані різні ємності і контейнери. Навіть бочки можуть служити будиночками для нутрій.

Устаткування клітин

Для більшої зручності в догляді і раціонального використання кормів і місця в клітинах, їх потрібно обладнати годівницями, поїлками, а також мати спеціальний інвентар для чищення клітин.

Оптимальною конструкцією годівниці є бункерна годівниця, прикріплена до передньої або бічної стінки клітки так, щоб було зручно насипати в неї корм, не відкриваючи дверей клітини.

Поїлки може служити будь-яка ємність, але краще все-таки використовувати автопоїлки. Добре зарекомендували себе автопоїлки для поросят-сисунів або для дорослих свиней.

По темi:  Конструкції клітин для нутрій

Частка клітин і прибирання проводиться за допомогою скребків, совків, залізної та дерев’яної лопати, відер, граблів, віника, совка, кошики.

Для того, щоб створити клітини або будиночки оптимальної конструкції найкраще відвідати кілька нутріеводческіх господарств і ознайомиться з тим, як реально міститися тварини в клітинах того чи іншого типу. Це відразу зніме ряд питань і допоможе визначитися з тим, якого типу клітини потрібно влаштовувати у власному господарстві по розведенню нутрій.

Раздел: Нутрії
Автор:
Дата:

Клітки для нутрій

Вы читаете статью Клітки для нутрій. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Клітки для нутрій - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Клітки для нутрій