500 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Зміст курей несучок

Зміст курей несучок

Для отримання курячого яйця доцільно тримати гібридних курей, які можуть давати результат на 10-15% вище найкращих чистопородних курей при тих же умовах утримання. Гібридних курей варто тримати не тільки на великих яйцефабріках, але і в присадибному господарстві.

Варто зауважити, що потомство таких курей не володіє яйценосного батьків, тому не варто отримувати від них потомство, а краще закуповувати молодняк на птахофермі.

У присадибному господарстві курей несучок можна утримувати або в клітинах, або в приміщенні на глибокій підстилці. Якщо дозволяють розміри ділянки, можна організувати для курей вигул у дворі. Якщо територія вигулу велика, то кури самі знаходять собі корм, скорочуючи витрати на утримання і покупку зерна. Необхідно стежити, щоб птахи не гинули від нападу диких або домашніх тварин.

Якщо у вас немає можливості зробити великий вигул, то не варто його робити взагалі. Маленький вигул швидко витоптується, виклевивается, залишається гола земля, яка після дощу перетворюється в бруд і створює антисанітарні умови. В крайньому випадку можна зробити невеликий вигул з твердим покриттям підлоги і утримувати його постійно в чистоті.

Зміст курей несучок в клітинних батареях є більш раціональним. При такому змісті ви економите місце, корми, легше створюються санітарні умови, легше утримувати приміщення в чистоті. При хорошому годуванні і умови утримання в клітках кури несуться досить добре.

По темi:  Виведення курчат в інкубаторі
Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Зміст курей несучок

Вы читаете статью Зміст курей несучок. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Зміст курей несучок - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Зміст курей несучок