Як відібрати яйця на інкубацію
1808 Як відібрати яйця на інкубацію

Як відібрати яйця на інкубацію


Як відібрати яйця на інкубацію

Почнемо з того, що віддавати перевагу слід яйцям свіжим. Можна, звичайно, використовувати і трохи витримані яйця, але тільки ті, які зберігалися в спеціальному приміщенні до інкубації. Дуже важливо, щоб в приміщенні не спостерігалося сторонніх запахів. Потрібно також запам’ятати, що куряче яйце для інкубації потрібно зберігати в положенні вертикальному, коли тупий кінець спрямований вгору.

Як відібрати яйця на інкубацію

Дуже важливий критерій відбору яєць для інкубації — це їх зовнішній вигляд. Зрозуміло, в першу чергу потрібно відкласти в сторону всі яйця, які відрізняються неправильною формою, мають тріщини. Чи не підійдуть ті яйця, на шкаралупі яких помітні нарости, потовщення. Птахівники обов’язково враховують і масу яйця. Так, вони не вибирають для інкубування яйця невеликого розміру, якщо, звичайно, це не пов’язано з особливостями курей. Чи не підкладають під несучку і яйця, які мають два жовтки. Досвідчені птахівники досить легко можуть їх відрізнити від інших яєць.

За формою яйця, кольором шкаралупи можна легко визначити породу курей. А ось передбачити стать по яйцю абсолютно неможливо. До речі, вже довгі роки вчені вивчають це питання, але певної відповіді на нього так до цих пір і немає.

Як видно, вибір яєць — це дуже непроста справа. Тому, якщо Ви плануєте вперше відбирати яйця на інкубацію, тоді потрібно уважно прислухатися до порад фахівців. Ще краще попросити птахівників перший раз показати всі основні нюанси відбору яєць для висиджування. Це допоможе домогтися виведення хорошого молодняку, міцного і здорового. А головне, що при правильному виборі яєць, майже не залишається в гнізді курки яєць невилуплених.

По темi:  Годування курчат
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать + 5 =

Сейчас читают:
Top