632 | 1
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Як вибрати інкубатор для яєць

Як вибрати інкубатор для яєць

Всі ті, хто вирішує займатися розведенням птиці, рано чи пізно замислюється про придбання інкубатора. Зрозуміло, прекрасно, якщо курка несучка самостійно сідати на яйця і сумлінно «виконує свій обов’язок». Але це не завжди трапляється, особливо при розведенні яйценосних курей. Та й змусити курей сісти в гніздо для виведення просто неможливо. А молоде потомство при цьому вкрай необхідно. Так що залишається один перевірений і успішний метод – висновок молодняку ​​завдяки придбанню інкубатора. Але який інкубатор все ж вибрати?

Почнемо з того, що виділи інкубатори по способам перевертання яєць. При цьому виділяють інкубатори з ручним поворотом, поворотом механічним, автоматичним поворотом. Перший варіант, як видно з назви, вимагає необхідності час від часу перевертати кожне яйце. При невеликому числі яєць – така робота не буде важкою і не забере багато часу. Тому для домашнього користування даний варіант інкубатора цілком стерпний. Механічний інкубатор передбачає поворот одночасно всі яєць, але виконувати цю роботу теж повинен власник інкубатора. А ось автоматичні сучасні інкубатори вже не потребують допомоги людини. Всю роботу вони виконують самостійно. Остання модель відмінно підійде при необхідності виведення великого числа молодняку.

При виборі інкубатора також варто звернути увагу на деякі деталі. Так, наприклад, для багатьох важливою характеристикою буде наявність інкубатора. Це дозволить забезпечити постійний обігрів навіть в разі відключення електроенергії. Великою популярністю останні роки користуються і інкубатори, які виконані з пінопласту. В результаті цього стінки інкубатора відрізняються легкістю, сухістю і непогано зберігають тепло. Тільки подібні моделі нерівномірно прогріваються, так що потрібно враховувати це перед покупкою.

В цілому, вибрати інкубатор сьогодні не складно. Більшість моделей відрізняються гарною якістю, продуманими функціями, хорошими розмірами. Зручні та надійні інкубатори сьогодні можна використовувати не тільки на підприємствах, які займаються виведенням курчат, а й в домашніх умовах.

По темi:  Правила розведення курей несучок

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Як вибрати інкубатор для яєць

Вы читаете статью Як вибрати інкубатор для яєць. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Як вибрати інкубатор для яєць - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Як вибрати інкубатор для яєць