Виведення курчат в інкубаторі
1494 Виведення курчат в інкубаторі

Виведення курчат в інкубаторі


Виведення курчат в інкубаторі

Для того, щоб отримати в інкубаторі гарне потомство, слід дотримуватися певних правил. Мало вибрати хороші яйця і придбати зручний інкубатор, важливо додатково враховувати і багато інших нюансів.

Почнемо з вибору пори року. Звичайно, в інкубаторі комфортна температура для виведення підтримується цілодобово, але після того, як молодняк з’явиться на світло, потрібно буде забезпечити йому нормальні умови для існування. А вони можливі в теплу пору року, так що найкращим часом для виведення молодняка в інкубаторі можна назвати весну. У цей період сонячні промені вже відмінно обігрівають землю і молоді пташенята будуть також зігріті сонячним теплом.

Виведення курчат в інкубаторі

Хоча, якщо пташенята виводяться в іншу пору року, не навесні, значить, так було потрібно. При правильному догляді і в разі забезпечення молодняку ​​правильних умов утримання, курчата обов’язково будуть швидко рости і відмінно розвиватися.

Сам процес виведення курчат в інкубаторі — дуже складний, тривалий досить трудомісткий комплекс заходів і стратегій. Для того, щоб цей день настав, необхідно пройти досить складний шлях щоденного контролю температури і складності, постійного перевертання яєць, охолодження яєць періодичного. Під час інкубації птахівники часто також беруть і просвічують яйця, в результаті чого вони можуть визначити, зародилися ембріони. Це нелегко, але така робота коштує всіх складних днів, коли бачиш, що вилупилися пташенят.

Після того, як молодняк вилупитися, не слід залишати його в інкубаторі надовго. Це може пошкодити. Інкубатор необхідний буквально до процесу появи пташеня, далі необхідно молодняк перемістити в інші, більш відповідні пташенятам умови. А інкубатор нехай чекає наступну партію яєць для виведення відмінного молодняка.

джерело: ooogumat.com.ua

По темi:  Правила інкубації курячих яєць
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × один =

Сейчас читают:
Top