523 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Від чого залежить несучість курей

Від чого залежить несучість курей

Несучість курей безпосередньо залежить від умов їх утримання, правильного харчування птиці, а також від здоров’я курей. Якщо хоча б одна з ланок слабшає, несучість знижується. Тому потрібно дуже уважно стежити за тим, щоб всі умови утримання і харчування дотримувалися.

Для кладки молода птах дозріває приблизно до 22-24 тижнях. Це в тому випадку, якщо не виникає ніяких ускладнень. Перші яйця досить дрібні, хоча розмір залежить також і від породи птиці. Поступово вага яйця зростає і вже дуже скоро несучки можуть нести яйця, розміром близько 55-60 м.

Є кури, які по ряду причин починають нести яйця значно раніше. У такій ситуації вони досить довго будуть нести невеликі яйця. Тому важливо постаратися уникнути початку ранньої кладки яєць у курей. Для цього потрібно приділяти увагу багатьом умов утримання, уважно стежити за кормом, наявністю необхідної кількості води, підтримання умов утримання молодняку.

Завжди важливо приділити увагу і тому факту, що несучість курей залежить від фази продуктивності курей. Перша фаза найбільш ефективна. Починається вона з моменту появи здібностей яйцекладки у курей і триває приблизно до 48 тижнів. Молоді кури інтенсивно несуться, тому їм просто необхідні поживні речовини. Для того, щоб підтримувати відмінну несучість в цей період, важливо звернути увагу на годування птиці. Корм потрібен живильний і в достатній кількості. Перші тижні несучість курей активно зростає і до 28-29 тижня вона досягає свого піку. Але з 48 тижні несучість помітно знижується, кількість яєць скорочується, як і їх розміри. Тут можна трохи змінити раціон, так як вже немає потреби в такій кількості поживних речовин.

По темi:  Популярні породи курей: кури брама

Круглий рік отримувати яйця досить складно. Для цього необхідно придбати відразу кілька партій птиці, кожна з яких матиме різні часові рамки виведення. Коли старші несучки будуть давати великі яйця, молоді кури тільки почнуть кладку. До того моменту, як кури перестають нести яйця, їм на зміну приходить молоде покоління несучок. Це і дозволяє отримувати яйця від птиці протягом усього року. Зрозуміло, для кожного «покоління» курей потрібно не забувати підтримувати певні умови утримання. Інакше навряд чи вдасться отримувати кожен день відмінні яйця навіть від найбільш яйценоских порід курей.

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Від чого залежить несучість курей

Вы читаете статью Від чого залежить несучість курей. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Від чого залежить несучість курей - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Від чого залежить несучість курей