Від чого залежить несучість курей
1953 Від чого залежить несучість курей

Від чого залежить несучість курей


Від чого залежить несучість курей

Несучість курей безпосередньо залежить від умов їх утримання, правильного харчування птиці, а також від здоров’я курей. Якщо хоча б одна з ланок слабшає, несучість знижується. Тому потрібно дуже уважно стежити за тим, щоб всі умови утримання і харчування дотримувалися.

Для кладки молода птах дозріває приблизно до 22-24 тижнях. Це в тому випадку, якщо не виникає ніяких ускладнень. Перші яйця досить дрібні, хоча розмір залежить також і від породи птиці. Поступово вага яйця зростає і вже дуже скоро несучки можуть нести яйця, розміром близько 55-60 м.

Від чого залежить несучість курей

Є кури, які по ряду причин починають нести яйця значно раніше. У такій ситуації вони досить довго будуть нести невеликі яйця. Тому важливо постаратися уникнути початку ранньої кладки яєць у курей. Для цього потрібно приділяти увагу багатьом умов утримання, уважно стежити за кормом, наявністю необхідної кількості води, підтримання умов утримання молодняку.

Завжди важливо приділити увагу і тому факту, що несучість курей залежить від фази продуктивності курей. Перша фаза найбільш ефективна. Починається вона з моменту появи здібностей яйцекладки у курей і триває приблизно до 48 тижнів. Молоді кури інтенсивно несуться, тому їм просто необхідні поживні речовини. Для того, щоб підтримувати відмінну несучість в цей період, важливо звернути увагу на годування птиці. Корм потрібен живильний і в достатній кількості. Перші тижні несучість курей активно зростає і до 28-29 тижня вона досягає свого піку. Але з 48 тижні несучість помітно знижується, кількість яєць скорочується, як і їх розміри. Тут можна трохи змінити раціон, так як вже немає потреби в такій кількості поживних речовин.

По темi:  Пристрій годівниці для курей

Круглий рік отримувати яйця досить складно. Для цього необхідно придбати відразу кілька партій птиці, кожна з яких матиме різні часові рамки виведення. Коли старші несучки будуть давати великі яйця, молоді кури тільки почнуть кладку. До того моменту, як кури перестають нести яйця, їм на зміну приходить молоде покоління несучок. Це і дозволяє отримувати яйця від птиці протягом усього року. Зрозуміло, для кожного «покоління» курей потрібно не забувати підтримувати певні умови утримання. Інакше навряд чи вдасться отримувати кожен день відмінні яйця навіть від найбільш яйценоских порід курей.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

6 + шесть =

Сейчас читают:
Top