Способи розведення курей
1816 Способи розведення курей

Способи розведення курей


Способи розведення курей

Розведення курей це досить прибуткова справа. Гарна птиця буде давати якісні яйця, можна також буде отримати гарне м’ясо при розведенні м’ясних порід курей. А вкладень коштів при цьому не так багато, як може здатися на перший погляд. Найскладніше, як і завжди, це почати.

Звичайно, значно простіше придбати вже більших курчат, так як в такому випадку більше гарантій того, що все поголів’я виросте здоровою. З висновком курчат все значно складніше, особливо для недосвідченого пташника.

У домашніх умовах можна розводити курей при наявності для них спеціальної території. Обладнаний і теплий курник, невелика територія для вигулу — це просто необхідно для того, щоб птах залишалася здоровою міцною. На присадибній ділянці часто розводять найпоширеніші породи, породи змішані, які швидко і легко адаптуються до всіх умов, витримують коливання температури, відрізняються гарним здоров’ям. Зазвичай господарі також вибирають таких курей, які відрізняються гарною яйцекладки або розводять м’ясні породи.

Племінних курей на присадибній ділянці навряд чи можна повноцінно розводити. Звичайно, є такі породи, які відрізняються прекрасною адаптацією до умов, та й висіжіваемость курчат у них досягає майже 100%. Але далеко не всі породи курей відрізняються такими характеристиками. А, значить, для них потрібні особливі умови, з урахуванням характеристик курей. Тому виводять їх на племінних фермах. Тут проводиться дуже ретельний відбір півнів і курей для спарювання, вибирають тільки найкращі яйця для висиджування, підбирають найкращу квочку, яка не роздавити яйця своєю вагою і зможе висидіти здорове і міцне потомство.

Способи розведення курей, як видно, бувають різні. І кожен птахівник в залежності від своїх потреб, від бажань і переваг, а також в залежності від знань і навичок, вибирає той спосіб, який дозволить йому розводити міцних, плідних і здорових курей.

По темi:  Куряче птахівництво

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

19 − семь =

Сейчас читают:
Top