456 | 1
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Розведення курчат

Розведення курчат

Для розведення курчат найбільш вигідно купувати молоду птицю. Вона є більш продуктивною, ніж переярих. Купити птицю можна на спеціалізованих птахівницьких фабриках або в зоомагазинах.

Розведення курчат — справа відповідальна, кропітка і, що немало важливо, прибуткове. По-суті курча є майбутнім продуктом харчування, а м’ясо птиці вважається дієтичним і володіє масою корисних властивостей. У господарстві потрібно, приблизно, один півень для запліднення десяти курей.

При виборі курей її плідність буде залежати від обсягу і м’якості живота, відстані між лоннимі кістками, забарвлення гребеня, линьки птиці. Якщо ж робити вибір за зовнішніми ознаками, то варто звернути увагу на оперення птиці. Воно повинно бути міцним і блискучим. Коли курка-несучка здорова, то зміна оперення у неї станеться пізніше, ніж у інших — приблизно, в жовтні або в листопаді.

При розведенні курчат методом інкубації застосовуються 5 — 7-й денні яйця. Спочатку, яйця необхідно помістити в інкубатор з температурою 38 градусів і вологістю близько 70%. Після 5-годинного перебування яєць в інкубаторі, їх потрібно перемістити для зберігання (близько 15-ї доби) в приміщення з температурою в 30 градусів.

По темi:  Популярні кроси курей: Ломанн браун
Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Розведення курчат

Вы читаете статью Розведення курчат. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Розведення курчат - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Розведення курчат