344 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Розведення курчат бройлерів

Розведення курчат бройлерів

Розведення курчат бройлерів це не рідкісна традиція інкубаторів. Сьогодні є досить багато різних способів вирощування таких курчат, але серед всіх способів є зазначають деякі, найбільш поширені. Вони зручні для людей і досить прості. Тому такі варіанти для розведення бройлерів використовують найчастіше.

Один із способів це вирощування на досить глибокій підстилці. При цьому в пташнику повинна бути хороша вентиляція, але одночасно досить тепло і сухо. Крім цього, пташник повинен бути абсолютно недоступний для гризунів. Для підстилки застосовують тирсу, чисті і сухі. Також чудово підійдуть стружки і кукурудзяні стрижні. Така підстилка буде відмінно поглинати вологу і шкідливі гази, а також буде служити відмінною теплоізоляцією.

Для того, щоб молодняк розвивався, необхідно домогтися надходження достатньої кількості чистого повітря. Причому, вологість повітря повинна бути певною, як і вміст кисню. Це необхідно, оскільки птахи виділять чимало вуглекислого газу, а сире повітря, який утворюється в результаті цього негативно позначається на розвитку курчат. Часто з цієї причини виникають різноманітні захворювання.

Якщо дотримуватися такі досить прості правила, то вирощувати бройлерів в цих умовах можна цілий рік. При цьому можна не побоюватися за температуру повітря на вулиці, за неприємності погодні та інші не дуже хороші моменти.

Ще один поширений спосіб вирощування бройлерів це розведення їх в клітинах. Клітини встановлюють в кілька ярусів, що дозволяє уникнути великих витрат на придбання підстилки. А у всіх ярусах підтримується оптимальний для молодняка мікроклімат. Це і є основне правило при вирощуванні молодняку ​​в клітинах. А, значить, потрібно підтримувати певну температуру в приміщенні, де розташовані клітини. В іншому випадку курчата будуть погано розвиватися. При недостатній температурі недавно вилупилися курчата можуть скучиваться один з одним для обігріву і відмовлятися від води і їжі при цьому.

По темi:  Виведення курчат в інкубаторі

Перед тим, як вибрати спосіб вирощування курчат бройлерів, потрібно оцінити можливості і приміщення, в якому планується розводити молодняк. Тільки після цього можна прийняти певне рішення щодо вибору способу їх розведення.

джерело: ooogumat.com.ua

Статью нашли по запросам:
  • курние для курчат
Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Розведення курчат бройлерів

Вы читаете статью Розведення курчат бройлерів. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Розведення курчат бройлерів - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Розведення курчат бройлерів