Розведення і утримання курей на фермі
1115 Розведення і утримання курей на фермі

Розведення і утримання курей на фермі


Розведення і утримання курей на фермі

На сьогоднішній день розведення курей можна назвати, напевно, одним із найприбутковіших занять. Кури дають хороші яйця, при правильному догляді вони швидко виводять міцне і здорове потомство, що виключає необхідність постійно витрачати фінанси на покупку молодих курей. А також, кури це постійна наявність свіжого, відмінного за якістю і смаковими характеристиками м’яса. Правда, се це можливо за умови правильного утримання птиці.

Читайте также: Гороскоп на 2018 год Телец

Для того, щоб почати розведення курей, в першу чергу важливо визначити породу птиці. А їх сьогодні дуже багато. Вибрати потрібно в залежності від того, що саме потрібно отримати від курей. Якщо це яйця, значить, пора вибирати курей несучок з високими показниками яйцекладки. А якщо більше має значення м’ясо птиці, тоді краще доглянути великих курей, які не даватимуть багато яєць, але при цьому порадують масою тіла.

Коли вже порода птиці буде визначена, необхідно буде встановити певні рамки за кількістю. Все залежить від бажань птахівника, від виробничої необхідності і, зрозуміло, від умов утримання, які будуть у курей. Зрозуміло, в невеликому дворику приватного будинку неможливо розмістити кілька сотень курей. Це можливо лише в промислових умовах.

Отже, порода і кількість встановлені, тому можна приймати рішення про будівництво пташника, розташування клітин для курей і кількість їх. У пташнику повинна бути постійно комфортна температура, хороша вологість, але при цьому тут має бути також досить сухо, тепло і затишно. Важливо також, щоб в пташник потрапляло достатню кількість повітря, а біля нього було небагато місця для вигулу птахів. Що стосується місця для вигулу, тут потрібно враховувати кількість птахів, так як їм повинно бути достатньо місця, щоб прогулятися.

По темi:  Захворювання курей

Для того, щоб в подальшому не виникало зайвих проблем, цілком розумно відразу ж визначити і місце для виведення і розміщення молодняка. Зрозуміло, відразу навряд чи хтось буде заводити саме молодих курчат, але будь-який пташник рано чи пізно зіткнеться з цією необхідністю. І коли місце для курчат вже буде, стане відразу значно менше проблем.

Все це основні умови для успішного розведення і утримання курей. Якщо уважно їх дотримуватися і виконувати рекомендації фахівців пташників, навіть у новачка дуже швидко все стане чудово вийдуть.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать − 11 =

Сейчас читают:
Top