Пристрій годівниці для курей
1121 Пристрій годівниці для курей

Пристрій годівниці для курей


Пристрій годівниці для курей

Кури мають досить високий рівень обмінних процесів. Це і дозволяє птахові підтримувати оптимальну температуру тіла, плодючість, рухливість. Але чималу роль в цьому відіграє і годування курей, адже від якості корму, правильному підході до режиму годування, доступності корму залежить здоров’я птахів, їх можливості до висиджування яєць, а, значить, і здоров’я майбутнього покоління. Зрозуміло, для будь-якого птахівника все це дуже важливо, тому що тільки здорові птахи можуть приносити необхідний прибуток. Так що будь-який птахівник повинен грамотно підійти до питання розведення курей, організації для них місця, вибору зручних годівниць.

See also: Dream Sin, Sink, Sister

Сьогодні є різноманітні годівниці, які орієнтовані на величину птиці, кількість курей і на види корму.

Виділяють годівниці для дорослих курей і для курчат. Тут відмінності йдуть більше за розмірами, тому затримуватися на описі таких годівниць не варто. Основною відмінністю можна назвати пристрій годівниць — це може бути годівниця жолобкова і бункерна.

Желобкові годівниці використовують зазвичай для мешанок, вологого виду корму. Це довгаста годівниця, довжина і ширина котрої може бути різною в залежності від необхідності. На годівниці можна встановлювати спеціальні решітки для того, щоб уникнути скупчення курей в одному місці близько годівниці. Додавати корм туди дуже зручно, а головне, вони допомагають заощадити корм, правильно розподілити його між усіма птахами.

Годівниці бункерні дуже зручні для використання і мають просту конструкцію. Передбачено бункер певного розміру, і лоток, куди і подається корм. Такі годівниці теж бувають різного розміру. Можна придбати невелику годівницю якщо птахів трохи, а можна купити місткий буккер і тим самим на кілька днів забути про необхідність підсипати птиці їжу. У міру з’їдання корму в лотку він поступово висипається з бункера до певного рівня. І птах має зручний доступ до їжі в будь-який час.

По темi:  Унікальна біологія курей

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × 1 =

Сейчас читают:
Top