Премікси для бройлерів
1831 Премікси для бройлерів

Премікси для бройлерів


Премікси для бройлерів

Вважається, що в комбікорми для птиці необхідно додавати премікси. Це спеціальні вітамінно-мінеральні добавки, які включають мікро- і макроелементи, необхідні для організму птиці. Являють собою премікси порошкову суміш, тому додавати в корм і перемішувати з ним їх досить легко і швидко. Премікси за кілька хвилин з кормом представлятимуть однорідну масу і кожен птах під час годування таким чином зможе отримати необхідну кількість поживних речовин завдяки рівномірному їх розподілу.

Читайте также: Снится Бывший

В основному до складу преміксів для бройлерів входять всі необхідні для птиці мікроелементи, вітаміни і мікроелементи. Нерідко включають і протимікробні препарати, антиоксиданти. Спеціально підбирається оптимальне їх кількість і оптимальне співвідношення для досягнення максимального ефекту. Всі вітаміни і мікроелементи дуже ретельно підібрані відповідно до необхідності птиці. Часто для виробництва преміксів використовують результати досліджень, щоб домогтися максимального ефекту. Тільки так можна говорити про те, що премікси будуть дійсно ефективними добавками при годуванні бройлерів.

Премікси для бройлерів

Завдяки додаванню в корми преміксів, перевариваемость поживних речовин збільшується в середньому на 15%. В результаті організм тварини отримує можливість засвоювати їх повністю. Це дуже важливо для м’ясних курей, яких вигодовують спеціально дл того, щоб вони досягли певної ваги. Імунна і ферментативна системи тваринного активізується, що, в свою чергу сприяє зростанню продуктивності також на 15%. Кормова цінність і продуктивність такої птиці підвищується, що і потрібно при розведенні бройлерів. Тому премікси в корм бойлерів додавати необхідно.

Премікси для бройлерів купувати важливо в спеціалізованих магазинах, щоб бути впевненими в якості продукції. Уважно потрібно ознайомитися зі складом преміксу, так як вони бувають абсолютно різними. Перед придбанням бажано також уважно вивчити корм, який пропонують птахам і проаналізувати, які саме речовин їм ще не вистачає. Це допоможе дуже швидко домогтися гарних результатів при розведенні курей. А адже саме на результат ми і працюємо.

По темi:  М'ясні породи курей

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать + одиннадцать =

Сейчас читают:
Top