Правильне годування курей несучок
1501 Правильне годування курей несучок

Правильне годування курей несучок


Правильне годування курей несучок

Багато птахівники набувають курей несучок для того, щоб щодня отримувати свіжі яйця. Це дуже правильне рішення, тому що домашні яйця дійсно відрізняються чудовими смаковими якостями, формою і величиною. Але для того, щоб кури їх несли, потрібно не тільки підібрати породу курей, яка відрізняється високою яйцекладки, а й підтримувати оптимальні для даної породи умови утримання і правильно їх годувати.

Здавалося б, корм для курей несучок не буде особливо нічим відрізнятися від корму, який дають іншим курям. У цих словах є сенс, тому що відмінностей особливих дійсно немає. Але все одно є деякі правила, які повинні враховувати птахівники, мають несучок і бажають отримувати відмінні яйця кожен день.

Правильне годування курей несучок

Отже породи курей несучок в основному годують комбікормом. Це продуманий корм для курей, який містить всі необхідні вітаміни і мінерали для птиці. Часто корм доповнюють преміксами або вітамінними комплексами. Все це дозволяє підвищити продуктивність яєць. На одну середню птицю в цілому потрібно близько 180 грам. Причому в годівниці постійно повинен знаходиться корм в невеликих кількостях. Теж саме відноситься і до води. Чистий, свіжа вода повинна постійно бути в поїлки, яку важливо встановити поруч з годівницею. Але ось занадто багато корму давати курям не потрібно, інакше може виникнути ожиріння. А з несучками це протипоказано, так як при великій масі тіла, кури несучки часто перестають нестися. Так що в цьому варіанті вже краще недогодувати, ніж перегодувати.

В деякі комбікорму додають гравій, крейда, кальцій, щоб їжа в шлунку краще засвоювалася. Це пов’язано з особливостями організму птиці. Якщо корм купується вже з подібним складом, тоді можна додатково не додавати перераховані вище елементи. Наскільки правильно буде підібраний корм і як уважно стежитиме птахівник за несучками, можна буде визначити за якістю яйця. Тонка шкаралупа, шорсткості, блідий жовток, маленькі яйця від дорослих курей — все це говорить про брак якихось поживних елементів в раціоні птиці.

По темi:  Розведення домашніх курей

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять + 13 =

Сейчас читают:
Top