Правила розведення курей несучок
1491 Правила розведення курей несучок

Правила розведення курей несучок


Правила розведення курей несучок

Кури несучки відрізняються хорошою яйцекладки, тому розводити їх досить вигідно з метою отримання якісних яєць. Але розведення курей несучок це не тільки можливість отримувати щодня свіжі яйця, це ще й досить складна робота, яка вимагає виконання певних правил.

Розведення і догляд за курми несучками слід почати з підготовки для них окремого місця для гнізда. У цей місці бажано покласти трохи сіна або соломи, але більше нічого не робити. Птах дуже скоро самостійно облаштує для себе гарне гніздо. В курнику повинна підтримуватися оптимальна температура, має бути досить волого, але при цьому сухо і тепло. Крім того, курям потрібна велика кількість свіжого повітря, тому, якщо немає можливості випускати їх на прогулянки, потрібно продумати вентиляцію курника.

Правила розведення курей несучок

 

Подбати важливо і про харчування курей. Раціон у них повинен бути повноцінним і збалансованим. Постійно повинна бути чиста води для пиття. Бажано в корм додавати вітаміни і необхідні мінерали для птиці. Це тільки підвищить їх плодючість і забезпечить свіжими яйцями кожен день.

Що стосується покупки, то найкраще курей несучок купувати до початку кладки. Зрозуміло, що ідеальний варіант це курчата. Але далеко не всі погоджуються вирощувати курчат, так як вони з моменту появи на світ досить слабкі і вимагають більш ретельного догляду. Тому можна купити вже більш дорослих курей, але до яйценосного віку. Нестися практично всі породи яйценосних курей починають до п’яти місяців. Інакше найвірогідніше виникнення бійні між старими і молодими бійцями.

Розведення курей несучок може бути абсолютно різним. Хтось розводить птицю для себе, тому особливих труднощів розведення її не викликає. Інший варіант — це промислове розведення курей. Тут значно складніше, так як йдеться про дуже великій кількості. Сьогодні передбачено спеціальне обладнання для розведення курей несучок при дуже високій щільності посадки. Сучасні клітини дозволяють комфортно розсадити птицю і забезпечити їм всі умови для яйцекладки.

По темi:  Популярні породи курей: плімутрок

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 − два =

Сейчас читают:
Top