613 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Правила інкубації курячих яєць

Правила інкубації курячих яєць

Для інкубації курчат використовують тільки гарніше, правильної форми яйця, які зберігалися не більше п’яти днів в темному, прохолодному приміщенні. Важливо також, щоб всі яйця зберігалися виключно вертикально, коли тупий кінець спрямований вгору. Перед тим, як закласти в інкубатор всі яйця повторно розглядають на світлі, вивчають, чи немає дефектів, тріщин, визначають розмір яєць. Далеко не всі яйця підлягають інкубування. Тому дуже важливо ретельно відібрати саме ті, з яких вилупиться здоровий молодняк.

Якщо інкубація відбувається не в домашніх умовах, найчастіше для яєць проводять додатково прединкубаціонное випромінювання. Для цього всі яйця укладають в спеціально передбачені лотки і протягом декількох хвилин проводять опромінення ультрафіолетом. Це дозволяє позбутися від мікроорганізмів, бактерій, грибків на шкаралупі. Відзначено також, що ультрафіолетової випромінювання сприяє стимуляції зародка. А, значить, ті яйця, які пройшли таку процедуру, показують більший відсоток виводимості.

В інкубаторі температура і важливість відповідають всім наявним нормам. Причому, будь-який співробітник інкубатора знає ці норми в точності, так як кожен день перевіряється відповідність фактичних умов в інкубаторі з умовами необхідними. Так, температура повітря в інкубаторі повинна досягати від 27 до 43 градусів Цельсія. Якщо температура нижче, то розвиток молодняка буде йти повільніше, а це негативно позначиться на виведення і на зростанні молодого покоління.

Але це не означає, що весь час потрібно намагатися підтримувати максимальну температуру. Її зародок теж не може довго витримувати. Час від часу температура може знижуватися на невеликий період. Це не буде негативно позначатися на розвитку ембріонів, так як таке явище можна назвати природним. Квочка теж періодично відходить від гнізда, щоб поїсти. В цей час яйця усевают трохи охолодитися.

По темi:  Захворювання курей

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Правила інкубації курячих яєць

Вы читаете статью Правила інкубації курячих яєць. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Правила інкубації курячих яєць - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Правила інкубації курячих яєць