Популярні породи курей: плімутрок
1813 Популярні породи курей: плімутрок

Популярні породи курей: плімутрок


Популярні породи курей: плімутрок

Така порода курей як плімутрок відноситься до м’ясних порід. Вивели цю породу близько п’ятдесяти років тому завдяки схрещуванню курей домініканських і кіхінхінов. Крім того, використовували іспанських півнів в створенні нової породи, доркінг і деякі ще породи.

Найчастіше плімутрок в нашій країні зустрічаються з білим забарвленням. Хоча, виділяють і інші різновиди забарвлення курей, наприклад, смугасті, палеві або чорні. Вони розлучаються як материнська форма бройлерів у виробництві м’ясному. Відрізняються такі кури широким тулубом, мають об’ємну груди, широку спину. Голова їх при цьому дуже маленька, невеликий, але густий хвіст, важкий досить дзьоб і ноги.

Вага курки досягає трьох кілограм. А півні дорослі важать близько чотирьох. Можна, звичайно говорити, про приналежність до м’ясних порід, але це не зовсім так. Кур плімутрок не надто часто розводять заради м’яса.

Популярні породи курей: плімутрок

В середньому одна курка несе в рік близько 170 яєць. У деяких господарствах яйцекладка досягає 200 яєць на одну курку. Але це не дуже багато, тому для кладки яєць дана порода не підходить абсолютно.

Все більше їх сприймають як декоративні породи. І дійсно, кури відрізняються дуже гарною формою, красивим оперенням, помітною забарвленням. Вони все частіше з’являються на виставках. Виводимість курчат у такої породи встановлена ​​на рівні приблизно 85%. Тому бажано забезпечувати хороші умови для утримання курей, особливо в період висиджуванні. Якщо грамотно підійти до правил розведення, то велика частина молодняку ​​обов’язково виросте.

Завдяки таким характеристикам ця порода курей стала швидко популярною у багатьох фермерів у всьому світі. Часто можна зустріти курей плімурок і в нашій країні, так як це дійсно хороший варіант при необхідності розведення м’ясних курей. Залишилися у нас і ті, хто розводить виставкові породи. Дійсно, ці кури відрізняються гарним забарвленням, особливою формою тулуба, лап. Тільки не потрібно плутати їх з іншими подібними породам. Відзначено, що сьогодні є ряд інших порід, які зовні нагадують плімутрок. Всі вони були отримані шляхом схрещування інших курей з породою плімутрок. Вони можуть мати частину характеристик цієї породи, але все одно будуть мати свої особливості і не відповідати всім критеріям, які висуваються до плімутрок.

По темi:  Основні породи курей несучок

джерело: ooogumat.com.ua

Статью нашли по запросам:
  • породи яєчно м ясних курей
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

1 коментарий к статье Популярні породи курей: плімутрок

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 − 7 =

Сейчас читают:
Top