621 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Популярні породи курей: леггорн

Популярні породи курей: леггорн

Кури леггорн сьогодні вважаються однією з найпопулярніших порід в світі. Вивели цю породу в Америці, для чого схрестили іспанських і італійських курей. Одна з порід була бійцівської, а інша це біла Мінорки. Свою назву вони отримали від міста Ліггорно, який розташований в Італії.

Сьогодні кури леггорн це відмінні несучки. Вони несуть свіжі яйця з білою шкаралупою, продуктивності птиці при цьому становить майже 300 яєць на рік. Середня вага однієї курки 1,5-2 кілограми. Півні при цьому важать близько 2,5 кілограм. У курей відсутня інстинкт висиджування, тому вони є дуже вдалою породою курей несучок.

Зазвичай кури леггорн представлені в білому оперенні. Але все частіше зустрічається і інша забарвлення оперення – чорна, ряба, коричнева і інші кольори. Ця порода відмінно акліматизується, виживаність молодняка досягає 92-95%, запліднення яєць також близько 92%, що допомагає без особливих складнощів розводити їх. Причому, розведенням цієї породи курей можна займатися як в регіонах південних, так і в регіонах північних. На сьогоднішній день в нашій країні багато племзаводи займаються розведенням саме цієї породи птиці.

Правда, в чистому вигляді породу леггорн зустріти можна все рідше і рідше. Справа в тому, що їх все більше намагаються схрещувати з іншими породами для отримання відмінних кросів, який мають високою яйцекладку. При схрещуванні, нові породи курей зберігають можливість високої яйцекладки, відрізняються гарною здатності до виживання, відмінно пристосовуються до різних умов. Такий підхід часто називають поліпшення породи, тому такі кура яйця відкладають не менше, ніж 200 днів за рік. Шкаралупа яєць може бути білого або коричневого, так як схрещування відбувається з різними породами.

По темi:  Правила інкубації курячих яєць

Зміст курей породи леггорн не має складнощів. На присадибних ділянках для них підійде невеликий курник, тому їх так часто можна зустріти у дворах. Птах дуже швидко пристосовується до умов кліматичних, але при цьому все ж бажано в курнику створювати сприятливі умови для розведення курей. Це дозволить отримувати якісні яйця в достатній кількості. Можна розводити курей цієї породи і в клітинах, як це часто передбачено в промисловості. До таких умов кури також досить швидко пристосовуються і приємно радують кількістю яєць.

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Популярні породи курей: леггорн

Вы читаете статью Популярні породи курей: леггорн. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи курей: леггорн - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи курей: леггорн