Популярні породи курей: леггорн
1820 Популярні породи курей: леггорн

Популярні породи курей: леггорн


Популярні породи курей: леггорн

Кури леггорн сьогодні вважаються однією з найпопулярніших порід в світі. Вивели цю породу в Америці, для чого схрестили іспанських і італійських курей. Одна з порід була бійцівської, а інша це біла Мінорки. Свою назву вони отримали від міста Ліггорно, який розташований в Італії.

Сьогодні кури леггорн це відмінні несучки. Вони несуть свіжі яйця з білою шкаралупою, продуктивності птиці при цьому становить майже 300 яєць на рік. Середня вага однієї курки 1,5-2 кілограми. Півні при цьому важать близько 2,5 кілограм. У курей відсутня інстинкт висиджування, тому вони є дуже вдалою породою курей несучок.

Популярні породи курей: леггорн

Зазвичай кури леггорн представлені в білому оперенні. Але все частіше зустрічається і інша забарвлення оперення — чорна, ряба, коричнева і інші кольори. Ця порода відмінно акліматизується, виживаність молодняка досягає 92-95%, запліднення яєць також близько 92%, що допомагає без особливих складнощів розводити їх. Причому, розведенням цієї породи курей можна займатися як в регіонах південних, так і в регіонах північних. На сьогоднішній день в нашій країні багато племзаводи займаються розведенням саме цієї породи птиці.

Популярні породи курей: леггорн

Правда, в чистому вигляді породу леггорн зустріти можна все рідше і рідше. Справа в тому, що їх все більше намагаються схрещувати з іншими породами для отримання відмінних кросів, який мають високою яйцекладку. При схрещуванні, нові породи курей зберігають можливість високої яйцекладки, відрізняються гарною здатності до виживання, відмінно пристосовуються до різних умов. Такий підхід часто називають поліпшення породи, тому такі кура яйця відкладають не менше, ніж 200 днів за рік. Шкаралупа яєць може бути білого або коричневого, так як схрещування відбувається з різними породами.

По темi:  Куряче птахівництво

Зміст курей породи леггорн не має складнощів. На присадибних ділянках для них підійде невеликий курник, тому їх так часто можна зустріти у дворах. Птах дуже швидко пристосовується до умов кліматичних, але при цьому все ж бажано в курнику створювати сприятливі умови для розведення курей. Це дозволить отримувати якісні яйця в достатній кількості. Можна розводити курей цієї породи і в клітинах, як це часто передбачено в промисловості. До таких умов кури також досить швидко пристосовуються і приємно радують кількістю яєць.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 + семнадцать =

Сейчас читают:
Top