Популярні породи курей: кури брама
1828 Популярні породи курей: кури брама

Популярні породи курей: кури брама


Популярні породи курей: кури брама

Така порода курей, як кури брама раніше отримували дуже високу оцінку по м’ясному якості. Півні дорослі відрізнялися дуже великою вагою, іноді в результаті цього вони дуже погано трималися на ногах. Їх маса іноді досягала 7 кілограм. Причому, молоді кури досить швидко росли, що робило їх дуже вдалим м’ясним сортом.

Читайте также: Снится Беременность

Згодом ця порода такі продуктивні свої якості втратила. Тому переважно на зовнішні ознаки звертали увагу при відборі наступних поколінь. А ці кури мають і пишне оперення тулуба, і досить пишне оперення ніг.

Популярні породи курей: кури брама

Все це поступово призвело до того, що кури брама з м’ясної породи перетворилися в породу декоративну. Тому і розводять їх сьогодні тільки з метою прикраси двору. Найчастіше у дворах можна зустріти курей брама світлих і курей брама темних, хоча насправді виділяють також червоних курей, куропатчатая і пальових.

Ні, звичайно, ця порода курей несе яйця. Але нестися вони починають досить пізно — приблизно в 8 місяців. Та й несучість у них невисока — всього близько 120 яєць щорічно. Тому в промислових цілях розводити їх не має ніякого сенсу. Причому після досягнення двох років несучість курей дуже різко знижується. Відносно м’яса, то тут картина дещо краща. Наприклад, кури досягають 3 кілограм ваги, а півні можуть досягати 4 кілограм. Темні породи курей брама важать на півкіло більше.

Популярні породи курей: кури брама

У курей брама є добре розвинений інстинкт висиджування. Але, незважаючи на це їх рідко використовують для виведення курчат. Найчастіше близько третини яєць кури розчавлюють. А та покоління курчат курей брама досить хворобливе. Кращий час для виведення — до червня, в іншому випадку курчата можуть не перенести зиму. А ось яйця гусячі або качині під таких наседок підкладати цілком актуально. Курчат брама висиджують кури, які трохи легше по вазі і не можуть розчавити яйця. Зазвичай це помісь самих брама, а також курей наседок. У них ще досить зберігається інстинкт самозбереження, а вага нижче. Що і призводить до відмінного результату.

По темi:  Розведення і утримання курей на фермі

На сьогоднішній день кури брама це друга за чисельністю порода курей. Але при цьому серед них все менше птахів, які мають певні характеристики цієї породи. Пов’язано це з тим, що спостерігається їх схрещування з іншими породами і вони поступово втрачають свої характерні риси.

джерело:  ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 + 3 =

Сейчас читают:
Top