1209 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Популярні породи курей: кури брама

Популярні породи курей: кури брама

Така порода курей, як кури брама раніше отримували дуже високу оцінку по м’ясному якості. Півні дорослі відрізнялися дуже великою вагою, іноді в результаті цього вони дуже погано трималися на ногах. Їх маса іноді досягала 7 кілограм. Причому, молоді кури досить швидко росли, що робило їх дуже вдалим м’ясним сортом.

Читайте также: Снится Беременность

Згодом ця порода такі продуктивні свої якості втратила. Тому переважно на зовнішні ознаки звертали увагу при відборі наступних поколінь. А ці кури мають і пишне оперення тулуба, і досить пишне оперення ніг.

Все це поступово призвело до того, що кури брама з м’ясної породи перетворилися в породу декоративну. Тому і розводять їх сьогодні тільки з метою прикраси двору. Найчастіше у дворах можна зустріти курей брама світлих і курей брама темних, хоча насправді виділяють також червоних курей, куропатчатая і пальових.

Ні, звичайно, ця порода курей несе яйця. Але нестися вони починають досить пізно – приблизно в 8 місяців. Та й несучість у них невисока – всього близько 120 яєць щорічно. Тому в промислових цілях розводити їх не має ніякого сенсу. Причому після досягнення двох років несучість курей дуже різко знижується. Відносно м’яса, то тут картина дещо краща. Наприклад, кури досягають 3 кілограм ваги, а півні можуть досягати 4 кілограм. Темні породи курей брама важать на півкіло більше.

У курей брама є добре розвинений інстинкт висиджування. Але, незважаючи на це їх рідко використовують для виведення курчат. Найчастіше близько третини яєць кури розчавлюють. А та покоління курчат курей брама досить хворобливе. Кращий час для виведення – до червня, в іншому випадку курчата можуть не перенести зиму. А ось яйця гусячі або качині під таких наседок підкладати цілком актуально. Курчат брама висиджують кури, які трохи легше по вазі і не можуть розчавити яйця. Зазвичай це помісь самих брама, а також курей наседок. У них ще досить зберігається інстинкт самозбереження, а вага нижче. Що і призводить до відмінного результату.

По темi:  Виведення курчат в інкубаторі

На сьогоднішній день кури брама це друга за чисельністю порода курей. Але при цьому серед них все менше птахів, які мають певні характеристики цієї породи. Пов’язано це з тим, що спостерігається їх схрещування з іншими породами і вони поступово втрачають свої характерні риси.

джерело:  ooogumat.com.ua

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Популярні породи курей: кури брама

Вы читаете статью Популярні породи курей: кури брама. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи курей: кури брама - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи курей: кури брама