796 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Популярні породи курей: кохинхин

Популярні породи курей: кохинхин

Кури породи кохинхин користуються особливою популярністю у фермерів Америки, але останніми роками вони завоювали популярність і в нашій країні. Дана порода була виведена в Китаї. Причому, в цій країні цей птах використовувалася не тільки для яйцекладки, але і вважалася декоративною. Чаї всього її можна було зустріти у дворах великих вельмож або до імператорському дворі. У 1843 році курей кохинхин подарували королеві Англії в честь примирення у війні між країнами. Причому, дана порода прижилася при королівському дворі дуже швидко, а поступово стала користуватися великою популярністю у фермерів Англії. У ті роки в Англії її також часто називали «шанхайської», в зв’язку з історією появи курей в країні.

З Англії поступово кури стали вивозити в Америку, а далі розмови про гарну породі курей пішли по всій Європі. В результаті ці птахи і сьогодні користуються особливою популярністю.

Ці кури мають цілком хорошу масу. Кури досягають 3-4 кілограм, а півні можуть рости і до 5-6 кілограм. Пишне оперення цього птаха вважається їх відмінною рисою. Причому, покриті пір’ям навіть лапи. Зазвичай оперення у курей кохинхин блакитного або чорного кольору. Але зараз можна побачити і пальових курей, а також білих. Можна розводити курей породи кохинхин і для отримання яєць, але все ж, це більше м’ясна порода, так як в рік одна курка дає приблизно 120 яєць. Яйця досить великі, шкаралупа яєць Кохінхіні відрізняється золотистим відтінком, а жовток при цьому яскравий і насичений, що нерідко зустрічається у м’ясних порід курей. Ще одна відмінна риса цієї породи в тому, що несучість підвищується в зимовий період. Це теж рідкість для птиці.

По темi:  Які кури кращі квочки

Відзначено, що кури кохинхин мають схильність до ожиріння. Особливо необхідна їм жировий прошарок в період морозів, так як вона не дає їм замерзати. Така особливість зробила курей цієї породи дуже популярними і жителів північних регіонів. До позитивних якостей птиці можна додати ще й спокійна вдача і невибагливість в їжі. Іншими словами, в розведенні та утриманні кури кохинхин вважаються досить невибагливої ​​породою. Тому їх популярність постійно зростає в Європі, Америці та сьогодні вона вже дісталася до нас.

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Популярні породи курей: кохинхин

Вы читаете статью Популярні породи курей: кохинхин. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи курей: кохинхин - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи курей: кохинхин