Популярні кроси курей: Ломанн браун
1110 Популярні кроси курей: Ломанн браун

Популярні кроси курей: Ломанн браун


Популярні кроси курей: Ломанн браун

З кожним роком все більш актуальною стає максимальне підвищення яєчної продуктивності курей. З цією метою селекціонерами і генетиками виводяться нові породи і кроси курей. Одними з найбільш продуктивних кросів м’ясо-яєчного напрямку є кури компанії Ломанн. Ця компанія вивела кілька напрямків кросів Ломанн з різним кольором оперення і шкаралупи яєць. Найпопулярнішим заслужено є крос Ломанн браун.

Ломанн браун представляє собою високопродуктивний крос, який відрізняється не тільки високою яєчної продуктивністю, але і досить великою масою тіла. Це дозволяє використовувати птицю в якості м’ясо-яєчної породи.

Птахи Ломанн браун досить скоростиглі. Статевої зрілості курчата досягають у віці 135 днів. Період зростання становить до 161 дня. При цьому життєздатність пташенят складає 96-98%. Починаючи з досягнення статевої зрілості, починається період інтенсивної яйцекладки, який триває до 80 тижнів. Максимальна несучість досягається у віці 170-180 днів. Несучки Ломанн браун за рік в середньому зносять 300-320 яєць.

Яйце курей Ломанн браун має коричневе забарвлення шкаралупи і вагу 62-64 г і відрізняється високою якістю. Після закінчення періоду активного яйці носіння продуктивність різко падає. Далі такого птаха тримати вже недоцільно, і вона йде в забій.

Особливості селекції кросу Ломанн браун (як і всіх кросів) в тому, що їх основні господарські ознаки неможливо відтворити в потомстві. По суті, кроси — це ті ж гібриди, отримані від схрещування декількох ліній гібридів. Наприклад, ламані браун є продуктом схрещування гібридів першого покоління чотирьох вихідних порід.

Таким чином, відновлення поголів’я птиці Ломанн браун можливо тільки купивши на птаху фабриці молодняк або яйце для закладки в інкубатор. Зазвичай для підтримки максимальної продуктивності фермери оновлюють поголів’я курей Ломанн браун щороку. Це дозволяє завжди мати в господарстві необхідну кількість курей, які знаходяться на піку своєї несучості.

По темi:  Розведення курчат бройлерів

Крос Ломанн браун, крім своєї високої продуктивності, має ще кілька привабливих для птахівників властивостей. Ці птахи досить невибагливі, чудово переносять особливості нашого клімату і мають високу виживаність молодняка. Якщо вашому господарству необхідні кури, що дають максимальну яєчну продуктивність при немаленькою тушці (до 1,8 кг) і невеликих витратах на корми — ламання браун буде правильним вибором.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 3 =

Сейчас читают:
Top