480 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Основні породи курей несучок

Основні породи курей несучок

Кури несучки це одна з найбільш часто зустрічаються різновидів курей в сучасному сільському господарстві. Таких птахів розводять з метою одержання хороших яєць і, потрібно зазначити, що кури з цим просто чудово справляються. В цілому, від інших видів курей кури несучки відрізняються тим, що у них значно нижче інстинкт продовження роду і всі свої яйця вони не відкладають з метою подальшого висиджування. В середньому курка несучка за рік може давати приблизно триста хороших яєць.

Сьогодні виділяють кілька різновидів курей несучок. Одна з порід це кури, які виключно несуть яйця. До таких відносять білу російську, леггорн, а також деякі інші. Ще один вид це кури м’ясо-яєчні — сюди можна віднести такі породи, як віандот, мрокс, австралорп, род-айленд, московська, полтавська глиниста і інші.

Особливо хотілося б відповісти таку породу як леггорн, так як в сільському господарстві вони зустрічаються найчастіше. Така птиця не харчується м’ясною їжею, тому у вазі може набирати тільки близько двох кілограм. Півні цієї породи максимально досягають приблизно 2,5 кілограма. Нерідко можна зустріти в сільському господарстві і такого птаха, як легорка. Але вона вже вимагає певного догляду, так як в поганих умовах кладка яєць помітно скорочується. Але, вже до 52 тижня кури починають нести приблизно 300 яєць за рік.

Крос тетра Сл відноситься до порід високопродуктивних курей. Вже з 17 тижні ці кури показують 90% несучості. У рік приносять приблизно 300-310 яєць. Ці кури дають яйця, які мають бурий окрас шкаралупи.

Ізобраун — ця порода курей з’явилася завдяки роботі селекціонерів з Франції. Вони дуже поширені сьогодні, так як досить швидко і без пробоєм можуть пристосуватися різноманітних умов утримання і до різного клімату. З 21 тижні кури починають нестися і показують перші кілька тижнів тільки 50% несучості. Але трохи пізніше середня несучка буде давати в рік близько 320 яєць.

По темi:  Годування курчат

Вибирати породу курей несучок непросто. Сьогодні досить різних порід птиці, які будуть давати достатньо яєць. І найголовніше, що більшість з цих порід є досить невибагливими, відмінно пристосовуються до різних умов утримання.

джерело: ooogumat.com.ua

Статью нашли по запросам:
  • основні породи курей
  • породи курей несучок в україні
Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Основні породи курей несучок

Вы читаете статью Основні породи курей несучок. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Основні породи курей несучок - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Основні породи курей несучок