Лікування курей лікарськими рослинами
1962 Лікування курей лікарськими рослинами

Лікування курей лікарськими рослинами


Лікування курей лікарськими рослинами

Захворювання курей в основному пов’язано з поганим доглядом за птицею, з неправильним годуванням, недостатньому поживних речовин. Багато хвороб птиці позначаються відразу ж на їх несучості, кури менше їдять, відмовляються рухатися. Все це не дуже добре для птахівників, тому при перших ознаках будь-якого захворювання у птиці, її важливо швидко і правильно лікувати.

Самостійно призначати лікування птиці складно. Для цього потрібно уважно її оглянути і поставити точний діагноз. А захворювань у курей досить багато, і кожне з них вимагає особливого лікування. Для лікування птиці застосовують різноманітні лікарські препарати, а також все більше в птахівництві використовують лікарські трави. Часто призначення і своєчасне застосування лікарських трав дозволяє виключити необхідність прийому дорогих аптечних препаратів. Але для цього робити призначення повинен грамотний ветеринар. Хоча, деякі лікарські трави можна додавати періодично в корм здорової птиці, щоб уникнути розвитку деяких захворювань.

Серед лікарських трав для лікування курей часто використовують кропиви дводомної. Вона допомагає попередити і лікувати авітаміноз у птиці. Як засіб, яке дезінфікує сечовивідні шляхи використовують листя брусниці. Листя трилисника дозволять поліпшити апетит, покращують травлення. Також їх часто використовують як засіб протиглисний.

Використовують в птахівництві і “кріп городній”. Це засіб додають в їжу курей для того, щоб поліпшити апетит птиці. Допоможе кріп і в разі виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту і дихальних шляхів. Як вітамінний корм також використовують “конюшина луговий”.

Як протизапальний засіб застосовують “льон посівної”. Тому слизовий відвар льону часто додають в харчування птиці в разі розвитку у курей захворювань органів дихання. А коріандр має властивості протимікробні. Його зазвичай дають у вигляді порошку. Використовується в птахівництва і валеріана. Відомо, що ця рослина володіє заспокійливою дією і на курей в тому числі.

По темi:  Популярні породи курей: кохинхин

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

1 коментарий к статье Лікування курей лікарськими рослинами

  1. пан

    В природе всё взаимосвязано: животные, птицы, травы, дюди ………и куры 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать − 10 =

Сейчас читают:
Top