627 | 1
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Лікування курей лікарськими рослинами

Лікування курей лікарськими рослинами

Захворювання курей в основному пов’язано з поганим доглядом за птицею, з неправильним годуванням, недостатньому поживних речовин. Багато хвороб птиці позначаються відразу ж на їх несучості, кури менше їдять, відмовляються рухатися. Все це не дуже добре для птахівників, тому при перших ознаках будь-якого захворювання у птиці, її важливо швидко і правильно лікувати.

Самостійно призначати лікування птиці складно. Для цього потрібно уважно її оглянути і поставити точний діагноз. А захворювань у курей досить багато, і кожне з них вимагає особливого лікування. Для лікування птиці застосовують різноманітні лікарські препарати, а також все більше в птахівництві використовують лікарські трави. Часто призначення і своєчасне застосування лікарських трав дозволяє виключити необхідність прийому дорогих аптечних препаратів. Але для цього робити призначення повинен грамотний ветеринар. Хоча, деякі лікарські трави можна додавати періодично в корм здорової птиці, щоб уникнути розвитку деяких захворювань.

Серед лікарських трав для лікування курей часто використовують кропиви дводомної. Вона допомагає попередити і лікувати авітаміноз у птиці. Як засіб, яке дезінфікує сечовивідні шляхи використовують листя брусниці. Листя трилисника дозволять поліпшити апетит, покращують травлення. Також їх часто використовують як засіб протиглисний.

Використовують в птахівництві і “кріп городній”. Це засіб додають в їжу курей для того, щоб поліпшити апетит птиці. Допоможе кріп і в разі виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту і дихальних шляхів. Як вітамінний корм також використовують “конюшина луговий”.

Як протизапальний засіб застосовують “льон посівної”. Тому слизовий відвар льону часто додають в харчування птиці в разі розвитку у курей захворювань органів дихання. А коріандр має властивості протимікробні. Його зазвичай дають у вигляді порошку. Використовується в птахівництва і валеріана. Відомо, що ця рослина володіє заспокійливою дією і на курей в тому числі.

По темi:  Яєчні породи курей

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Лікування курей лікарськими рослинами

Вы читаете статью Лікування курей лікарськими рослинами. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Лікування курей лікарськими рослинами - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Лікування курей лікарськими рослинами