Куряча ферма
2410 Куряча ферма

Куряча ферма


Куряча ферма

Курник або пташник — це виробнича будівля сільського господарства. Ширина будівлі повинна становити від 12 до 30 метрів, а довжина не обмежена. Приміщення повинно бути сухим, світлим і теплим (12-18 градусів). Замість підстилки використовують подрібнене сіно, тирса або торф. У пташнику обладнають сідала, зроблені з отструганной брусків дерева або жердин (4 см). Сідала повинні бути розташовані навпроти вікон на висоті 0,8-1,5 м від підлоги. Верхні краї повинні бути закруглені, щоб птахи не травмувалися. Довжина сідала на одну курку повинна становити 20 см.

See also: Horoscope for 2019 for Goats

У темному місці будують гнізда, з розрахунком — 1 гніздо на 4-6 курей. Як гнізд можна використовувати ящики з шириною близько 33-35 см і заввишки 35-40 см, які встановлюють на висоті не менше 40 см від підлоги. В одній зі стінок роблять вхід 30 см, а біля нього поріг висотою 5 см і поличку для зльоту. Дах повинна бути під нахилом 45 градусів, щоб кури на ній не сиділи і не забруднювали послідом. Гнізда необхідно розташовувати на відстані 1-1,5 м один від одного. Всередину гнізда потрібно класти деревні стружки або суху різання сіна. Забруднену підстилку замінюють.

Куряча ферма

У пташниках повинні бути вмонтовані:

  • Система опалення;
  • Система вентиляції;
  • Система цілодобового штучного освітлення;

Будова курінийх фермЛініі для роздачі корму бувають різних конструкцій. Стрічковий кормораздатчик служить для роздачі вологих і сухих кормів. Уздовж пташника невисоко від підлоги між двома бортиками рухається стрічка, ширина якої становить 12 см. Корм, який несе стрічка, автоматично тонким струменем надходить з бункера. Матеріал стрічки дуже міцний (у вигляді брезенту).

Після роздачі корму лінію необхідно ретельно очищати. Таку роботу виконують механічні скребки, відкидаючи залишки корму в дверку за бортик.

По темi:  Способи розведення курей

Також існує і коливальний транспортер-роздавач для сухого виду корму. З бункера корм надходить в низький, вузький металевий жолобок-коритце, який рухається взад і вперед невеликими поштовхами.

По металевому неглибокому жолобку з невеликим ухилом уздовж пташника тече свіжа і чиста вода. Поїлку встановлюють і вище і нижче, що буде залежати від зростання птахів, але з таким розрахунком, щоб птах не змогла залізти в неї з ногами.

Також можна встановлювати по одній лінії пташника металеві коритця. Відстань між ними повинна бути не менше 3 см. З одного боку коритця повинен бути поплавок — вимикач, який автоматично при наповненні закриває подачу води.

Також важливу роль відіграє автоматичний збір яєць. Якщо птах знесла яйце, то воно по похилому підлозі скочується за межі клітини і зупиняється у жолобка. Пташник може збирати яйця, не відкриваючи гнізда. При автоматичному зборі яйця рухаються по стрічці-транспортеру до столу-приймача.

Клітини можна ставити в три поверхи, так як яйця надходять на одну лінію і на один стіл.

Статью нашли по запросам:
  • куряча ферма
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать − три =

Сейчас читают:
Top