531 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Корми для курей різних напрямків продуктивності

Корми для курей різних напрямків продуктивності

Залежно від того, з якою метою вирощують курей, може змінюватися і склад корму птиці. Дуже важливо підтримувати певні умови їх проживання, дотримуватися режими харчування, так як тільки правильний підхід дозволить домагатися поставленої мети розведення птиці.

Так, курей несучок найкраще годувати комбікормом гранульованим полнораціональним. Такий комбікорм виробляє промисловість. Якщо його складно знайти, тоді цілком можна використовувати для годування комбікорм розсипчастий, а також зерно і мішанки, які багато роблять із кормів власного виробництва. З моменту початку яйцекладки кури несучки повинні отримувати достатню кількість корму з високим вмістом поживних речовин. Це дозволить підтримувати здатність до інтенсивної кладки яєць. Також кури обов’язково повинні отримувати щодня необхідну кількість чистої води.

Кури м’ясні мають дещо інші характеристики обміну речовин. Воно у них нижче, ніж у курей несучок, так як яйцеобразованія значно нижче. Так що потрібно стежити за кількістю пропонованого корму, ці породи курей мають певну схильність до переїдання. Для півників м’ясних найчастіше вибирають корм, який містить більше протеїну, кальцію, натрію і фосфору. Причому, раціон племінних півників збільшують таким чином, щоб птах приблизно до 22 тижня досягала маси в межах 3 кілограм. В цілому, можна сказати, що раціон м’ясних курей складається з тих же видів корму, але при цьому його збільшують не менше, ніж на 10%. Це дозволяє досить швидко «нагнати вагу» птиці.

Для курей яєчно-м’ясного напряму вибирають збалансовані корми. Так як ці кури мають більшу вагу, ніж кури яєчні, значить, вони також схильні до переїдання, як кури м’ясні. Ймовірність ожиріння досить велика. Тому за тим, щоб птах отримувала достатню, але не надмірна кількість їжі, потрібно уважно стежити.

По темi:  Годування курчат

Особлива увага приділяється молодняку. В цьому випадку необхідно дотримуватися певної схеми харчування, яка дозволить виростити продуктивних і здорових птахів. Корм тут повинен бути дуже продуманим, поживним. Також важлива наявність чистої води. Варто зазначити, що годування курчат також має деякі відмінності. Це стосується курчат яєчного напрямку і курчат бройлерів. З самого моменту їх появи, корм повинен бути підібраний відповідно до того, який вид курей з них виросте.

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Корми для курей різних напрямків продуктивності

Вы читаете статью Корми для курей різних напрямків продуктивності. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Корми для курей різних напрямків продуктивності - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Корми для курей різних напрямків продуктивності