Хвороби і лікування курей
1119 Хвороби і лікування курей

Хвороби і лікування курей


Хвороби і лікування курей

Як і будь-яка інша живність, кури мають схильність до захворювань. Причому, лікувати їх і виходжувати часто значно складніше і дорожче, ніж заздалегідь подбати про те, щоб попередити хворобу.

З метою попередити численні захворювання птиці, бажано виконувати кілька простих правил. По-перше, в пташнику завжди має бути сухо, чисто і тепло. По-друге, слід не забувати про правильний вибір корму курей. Птах повинна отримувати необхідну кількість поживних речовин і мікроелементів. Крім того, потрібно уважно стежити за поведінкою птиці, особливо в осінньо-зимовий період. Адже захворювання на початковій стадії також значно простіше вилікувати, ніж вже запущену його форму.

See also: Dream Shopping, Short, Shower

Про те, що захворювання настало, можна швидко визначити по поведінці курей. Птахи стають сонливими, млявими, все більше сидять, мало рухаються і рідко підходять до годівниці. Якщо хоча б деякі з перерахованих симптомів відзначений, курку потрібно обстежити, що дозволить визначити захворювання і призначити відповідне лікування для птиці.

Серед поширених захворювань курей можна відзначити гельмінтоз. Викликано воно гельмінтами і поширене особливо у курчат. Курчата, у яких спостерігається це захворювання, мляві, ростуть погано, мало їдять і малорухливі. Для лікування захворювання використовують спеціальні препарати, які допомагають вивести гельмінтів.

У дорослих курей досить поширені простудні захворювання, нежить або запалення горла. Нежить для курей дуже серйозне захворювання, так як він часто супроводжується захворюванням очей, а далі може розвинутися і сліпота. Лікуватися нежить Антисептол, який закопують птиці в ніздрі.

Крім простудних захворювань часто розвиваються захворювання, пов’язані з шлунково-кишковим трактом. Виникають такі захворювання найчастіше в зв’язку з вживанням поганого корму. Тому попередити такі недуги досить просто — потрібно лише стежити за тим, що Ви даєте птиці. Але якщо хвороба вже атакувала, птиці випоюють розчином однопроцентним марганцівки, питною содою.

По темi:  Правила розведення курей несучок

І не забувайте в будь-якому випадку, при визначенні захворювань у курей, відселяти їх відразу ж в окреме приміщення від інших. Це дозволить уникнути поширення захворювань на все поголів’я.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × 1 =

Сейчас читают:
Top