627 | 1
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Годування курчат

Годування курчат

Годування курчат можливо тільки через 14-16 годин після їх виведення. Зазвичай перші кілька днів курчат годують пшоном, кукурудзою з яйцем, дрібно подрібненим, а також пшоном чи пшеницею роздробленої. Близько лотка з кормом потрібно відразу ж поставити спеціальну поїлку з чистою водою. Поїлку можна зробити самостійно — просто поставити на блюдце чашку або маленьку банку, наповнену водою, догори дном. Важливо розміщувати лотки з кормом і водою біля джерела тепла, і туди висаджувати курчат.

Через кілька днів можна поступово мішанку і подрібнене зерно. Мішанку готують з додаванням свіжої зелені. Викладають її також в годівниці, тільки важливо, щоб вони були чисті. Кількість корму має бути розраховане на те, щоб курчата змогли з’їсти його за півгодини. Товщина корму не повинна бути більше 1 сантиметра перші кілька днів життя.

На сьомий день з моменту виведення, курчатам починають додавати в корм мінеральні підгодівлі і гравій. На десятому дні годує починають близько 5-6 разів на день, а ще через місяць зводять кількість годувань до 3 на добу. Постійно у курчат повинна бути чиста вода. Причому вакуумний спосіб можна з часом замінити на жолобкова.

Від харчування курчат залежить ефективність їх зростання і продуктивність дорослої птиці. Тільки правильно підготовлені і свіжі корми допоможуть домогтися відмінного росту птиці без численних проблем. Тому дуже важливо спостерігати за тим, як харчуються курчата, забезпечувати їх живильним і легко засвоюваній їжею, особливо в перші кілька днів. Так як птиці з моменту народження перші дні їдять дуже мало. І ще дуже важливо час від часу зважувати курчат для того, щоб визначити, чи достатньо їм надходить харчування. Коливання ваги будуть показувати всю необхідну інформацію і допоможуть відкоригувати раціон. Не обов’язково зважувати всіх курчат, це дуже складно. Досить щотижня визначати вагу декількох особин, бажано, щоб це були одні й ті ж курчата. Результати зважування можна оцінити відповідно до спеціальної таблиці середньої ваги птиці на кожному тижні життя. Зрозуміло, невеликі відхилення ніякої корекції не потребують, а ось значні відхилення в ту або іншу сторону повинні насторожувати.

По темi:  Захворювання курей

Для зручності годування курчат ідеальним варіантом буде використання спеціального обладнання для годування. Воно досить просте, але дозволить позбутися від багатьох проблем і забезпечити молодняку ​​повноцінне харчування.

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Годування курчат

Вы читаете статью Годування курчат. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Годування курчат - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Годування курчат