397 | 0
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Догляд за молодняком курей

Догляд за молодняком курей

Догляд за молодняком це дуже важлива складова для того, щоб отримати міцну і добре розвинену птицю. Правила догляду повинні строго дотримуватися на всіх інкубаторах. Також обов’язково потрібно дотримуватися певних правил годування молодняка.

В цілому, багато видів домашньої птиці є досить скоростиглими, тому дуже важливо з перших днів життя їх підтримати нормальні умови. Саме від того, наскільки правильно буде організований догляд за молодняком, залежить продуктивність птиці в майбутньому.

Основні правила склалися протягом всієї історії вирощування молодняка в інкубаторах. Вони засновані на досвіді численних заводів, які займаються вже кілька десятиліть розведенням птиці. Нові рішення, оригінальні, але ефективні ідеї, найбільш часто застосовуються способи догляду за молодою птахом ретельно збираються. На їх основі складаються потім нормативні документи, навчальні посібники, довідкові документи. Так що інформації цілком достатньо, потрібно лише знати, де її брати. Та й є певні правила, які можна назвати основною основ в такий справі, як догляд за молодими курми.

По-перше, важливо не перетримувати курчат в інкубаторі з моменту виведення, так як це може негативно позначитися на їх зростанні, а також збільшити відхід курчат в інкубаторі. Бажано майже відразу після їх появи перевести в спеціально підготовлене заздалегідь сухе і досить тепле місце. По-друге, важливо уважно стежити за їх кормом. Харчуванню молодняка потрібно приділяти велику увагу, так як зростання і розвиток птиці безпосередньо від цього залежить. Чим більше поживних речовин отримуватимуть курчата, тим інтенсивніше вони будуть рости і розвиватися. Уважно треба ставитися і до якості корму. Затхлі корми, запліснявілі корми, погано перемелені корми та інші заборонено давати. Це може привести не тільки до поганого росту курчат, а й проблем зі здоров’ям молодняку, зменшення кількості. По-третє, обов’язково потрібно дотримуватися температурного режиму, адже там, де знаходяться курчата має бути завжди сухо і тепло.

По темi:  Популярні породи курей: кури брама

І ще один важливий момент, який стосується догляду за молодняком — це проведення профілактики захворювань. Молодий птах дуже схильна до захворювань в перші місяці життя, тому проводити таку профілактику потрібно обов’язково.

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Догляд за молодняком курей

Вы читаете статью Догляд за молодняком курей. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Догляд за молодняком курей - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Догляд за молодняком курей