Декоративні породи курей
1505 Декоративні породи курей

Декоративні породи курей


Декоративні породи курей

Декоративних порід курей сьогодні чимало. Декоративними з плином часу ставали навіть ті породи, які спочатку розлучалися з метою отримання м’яса і яєць. Сталося це з тієї причини, що в процесі селекції велика увага приділялася формі їх, оперення, окрасу. Птах повинна була дарувати насолоду своїм виглядом, прикрашати двори знатних людей і навіть імператорів.

Читайте также: Гороскоп на 2018 рік Овен

Саме тому дуже часто їх декоративні якості більше цінувалися, ніж яйцекладка і вага.

Декоративні породи курей

На даний момент Аша весів схиляється більше до несучості або до вирощування курей м’ясної породи. Декоративні птиці, звичайно, несуть яйця, але їх несучість дуже низька. Приблизно 100 яєць на рік. Вага таких курей теж невеликий, тому як м’ясних їх також рідко розводять. А годувати на присадибній ділянці курей заради можливості насолоджуватися їх красою для більшості людей є дорогим задоволенням. Так що можна відзначити навіть той факт, що багато декоративні породи курей останні роки вимирають.

Декоративні породи курей

Серед найбільш відомих порід декоративних курей можна відзначити породу гамбургську. Це невеликі кури з красивим оперенням різного забарвлення. Несучість даної породи близько 160 яєць на рік. Вага зовсім невеликий, так що в якості курей несучок або м’ясних курей їх заводити не рекомендується. Також часто можна зустріти породу голландських курей. Ці кури мають невеликий чубчик, який і вважається їх відмінною рисою. Забарвлення оперення таких курей може бути різним, але найчастіше можна зустріти чорних курей з білим чубчиком. Вони теж несуть яйця в кількості 160 в рік і мають невелику вагу.

Курка орловська це досить велика порода декоративних курей. Їх використовують для боїв, так як такі кури мають досить виражену конституцію бійцівських порід. За вагою такі кури більше, ніж багато інших порід декоративних курей, але від м’ясних порід вони все одно значно відстають. До бійцівським породам необхідно віднести і малайську бійцівську. Сам вигляд у цього птаха войовничий, ніж та залучає вона птахівників.

По темi:  Споживчі властивості курячих яєць

Декоративні породи курей

У світі сьогодні дуже велика кількість декоративних порід курей. Кожна з них має свої особливості, характеристики, унікальний окрас. І в кожній породі птахівник обов’язково знайде щось особливе.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кури)

1 коментарий к статье Декоративні породи курей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + 16 =

Сейчас читают:
Top