1021 | 1
Раздел: Кури
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Декоративні породи курей

Декоративні породи курей

Декоративних порід курей сьогодні чимало. Декоративними з плином часу ставали навіть ті породи, які спочатку розлучалися з метою отримання м’яса і яєць. Сталося це з тієї причини, що в процесі селекції велика увага приділялася формі їх, оперення, окрасу. Птах повинна була дарувати насолоду своїм виглядом, прикрашати двори знатних людей і навіть імператорів.

Читайте также: Гороскоп на 2018 рік Овен

Саме тому дуже часто їх декоративні якості більше цінувалися, ніж яйцекладка і вага.

На даний момент Аша весів схиляється більше до несучості або до вирощування курей м’ясної породи. Декоративні птиці, звичайно, несуть яйця, але їх несучість дуже низька. Приблизно 100 яєць на рік. Вага таких курей теж невеликий, тому як м’ясних їх також рідко розводять. А годувати на присадибній ділянці курей заради можливості насолоджуватися їх красою для більшості людей є дорогим задоволенням. Так що можна відзначити навіть той факт, що багато декоративні породи курей останні роки вимирають.

Серед найбільш відомих порід декоративних курей можна відзначити породу гамбургську. Це невеликі кури з красивим оперенням різного забарвлення. Несучість даної породи близько 160 яєць на рік. Вага зовсім невеликий, так що в якості курей несучок або м’ясних курей їх заводити не рекомендується. Також часто можна зустріти породу голландських курей. Ці кури мають невеликий чубчик, який і вважається їх відмінною рисою. Забарвлення оперення таких курей може бути різним, але найчастіше можна зустріти чорних курей з білим чубчиком. Вони теж несуть яйця в кількості 160 в рік і мають невелику вагу.

Курка орловська це досить велика порода декоративних курей. Їх використовують для боїв, так як такі кури мають досить виражену конституцію бійцівських порід. За вагою такі кури більше, ніж багато інших порід декоративних курей, але від м’ясних порід вони все одно значно відстають. До бійцівським породам необхідно віднести і малайську бійцівську. Сам вигляд у цього птаха войовничий, ніж та залучає вона птахівників.

По темi:  Хвороби і лікування курей

У світі сьогодні дуже велика кількість декоративних порід курей. Кожна з них має свої особливості, характеристики, унікальний окрас. І в кожній породі птахівник обов’язково знайде щось особливе.

джерело: ooogumat.com.ua

Статью нашли по запросам:
  • аям цемани яйца
Раздел: Кури
Автор:
Дата:

Декоративні породи курей

Вы читаете статью Декоративні породи курей. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Декоративні породи курей - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Декоративні породи курей