Зміст декоративних кроликів
4292 Зміст декоративних кроликів

Зміст декоративних кроликів


Зміст декоративних кроликів

Домашньому декоративному кролику потрібно обов’язково надавати свободу. Чим більше в його розпорядженні буде вільного простору, тим цікавіше спостерігати за його прогулянкою.

Якщо звірку стає нудно, він стає неслухняним. Щоб цього уникнути, необхідно забезпечити свого улюбленця різними кошиками, коробочками, м’ячиками, паличками і т. Д., І кролик сам знайде собі цікаве заняття.

Привчившись до туалету, домашній декоративний кролик може жити з усіма членами сім’ї і вільно гуляти по квартирі або по дому. Якщо ви придбали ручного, який звик до людей кролика, необхідно підготувати клітку, після чого, потрібно убезпечити і розчистити площу, на якій кролик буде грати.

Сам кролик вважає, що найбезпечніше місце в будинку для нього — це його клітка, в якій він спить і їсть. Але при цьому, стіни і підлогу клітки потрібно накрити картоном, щоб кролики не засовував лапи між прутами. У клітці потрібно постійно дотримуватися порядку і чистоту — прибирати нез’їдений корм і мити годівниці, щоб декоративний кролик був здоровим. Так як кролик — дуже охайна тварина, потрібно чистити і лоток, інакше брудним лотком звірок користуватися не буде. Через кілька днів міняйте підстилку в клітці. Один раз на місяць робіть дезінфекцію житла кролика. Для дезінфекції клітини можна використовувати миючі та чистячі засоби для посуду або ванною, так як погано змиті залишки кошти можуть піти на шкоду кролику. Найкраще мити гарячою водою або розчином перманганату калію.

Зміст декоративних кроликів

Купати кролика не треба, так як він сам піклується про свою Пухнаста шерстці. Можна мити тільки в крайньому випадку для виведення бліх. Можна чесати щіткою в період линьки.

Кролика можна випускати погуляти у двір в приватному будинку, але необхідно упевнитися в тому, що зростаюча трава на ділянці не отруйна і не оброблена добривами і пестицидами. З настанням темряви улюбленця потрібно заносити в будинок.

По темi:  Способи парування кролів

Отруйні рослини

Отруйні рослини для кролика: паслін, собача петрушка, жовтець, анемона, віх отруйний, болиголов, редька дика, наперстянка, чистотіл, борець, молочай, олеандр, живокіст, гліцинія, беладона, герань, козлятник, конвалія, вороняче око, травневий, блекота чорна, дурман, пізньоцвіт осінній, арніки плямистий, мак-дикий.

Зміст декоративних кроликів

Зміст декоративних кроліковЛучше і правильніше, якщо для прогулянок у декоративного кролика буде вольєр, який буде забезпечувати йому повну безпеку. Вольєр повинен бути з усіх боків закритим і мати міцне підгрунтя, щоб тваринка не розривав землю і не зміг втекти. Щоб кролик міг сховатися від дощу і уникнути прямих сонячних променів, в вольєрі має бути укриття у вигляді будиночка.

Також дуже важливо вміти діставати звірка з клітки. Якщо виникне така необхідність, то кролика треба брати так, щоб задня його частина тіла була ближче до дверцят клітки, через яку ви будете діставати. Однією рукою візьміть його за задні лапки, щоб він не поїхав, а другою рукою візьміть його під грудну клітку. Як тільки поза клітини виявляться задні лапи — основні труднощі позаду. Тримати потрібно міцно, але в той же час і ніжно, щоб звірку не нашкодити.

Зміст декоративних кроликів

Але необхідно запам’ятати найголовніше правило — не можна піднімати кролика за вушка, так як це небезпечно для нього. Якщо порушити це правило, то у тварини діафрагма, що розділяє очеревину і живіт, не зможе протистояти тиску органів, і порушиться дихання.

Опускаючи звірка в клітку, потрібно теж бути обережним. Він може захотіти швидше повернутися в своє житло і стикнутися об підлогу носиком. Щоб зіткнення уникнути, потрібно розгорнути звірка так, щоб клітку він не бачив або просто закрити йому очі.

Декоративного кролика необхідно регулярно стригти кігтики (3 рази в тиждень), щоб він сам себе не травмував. Для цього потрібно використовувати кусачки або щипці. Але слід пам’ятати, що в пазурах кролика знаходяться кровоносні судини, які досить добре видно на світлі на чорних і білих кігтях.

По темi:  Навозовидалення і вентиляція на кроліководческих фермах

Зміст декоративних кроліковДекоратівние кролики дуже розумні і все прекрасно розуміють, як кішки, і як собаки. Тому до свого улюбленця слід ставитися як до рівного члену всієї родини.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)
Сейчас читают:
Top