Вирощування кролів в ямі
4515 Вирощування кролів в ямі

Вирощування кролів в ямі


Вирощування кролів в ямі

Вирощування кролів в ямі — це один із зручних і практичних способів їх вирощування. Такий метод використовують в місцях, де низько розташовані грунтові води, в селі або на дачній ділянці.

Читайте также: Снится Бой быков

Вирощування кролів в ямеНеобходімо вирити яму 2х2 метра і приблизно метр глибиною, щоб кролики не вибиралися на поверхню. За розміром яма може бути і більше, але це залежить від того, яка кількість кроликів ви збираєтеся розводити. Стіни та підлога ями повністю обмуровиваются, а в низу необхідно залишити в одній зі стінок необмурованний проміжок, в якому потрібно прорити лопатою початок нори, яка повинна бути на 10 см вище рівня підлоги, щоб не набиралися гній і земля. Зазвичай звірята мочаться біля входу в нору, і щоб сеча не затікала, дуже важливо, щоб вхід в нору був вище рівня підлоги. При необхідності, вхід повинен закриватися засувкою для того, щоб зловити кролика. Зверху ями можна зробити кришку з замком, щоб підстрахуватися від злодійства.

Вирощування кролів в ямі

Також кроликів можна вирощувати в погребі і в підвалі

У підвалі та ж схема — обмуровивается певна частина площі і робиться норка. Пол можна зробити рейковим або сітчастою, під низ підставити скат для калу або піддон, щоб кролики завжди були чистими. Під одним зі стінок можна зробити жолоб, з якого зручно збирати кал лопатою або совком. Пол годі й обмуровивать, а застеляти сіткою, щоб сеча йшла в землю. Дуже важливо стелити сітки не хвилясту, а плоску, щоб зручно було згрібати відходи лопатою. Шар піску під сіткою насипається шаром близько 20 сантиметрів. Можна на пісок зробити заливку цементним розчином (але не бетон), а тільки розчин піску та цементу товщиною 2 — 3 см. Такий застиглий розчин дуже добре пропускає воду. В результаті гній падає під сітку, а сеча просочується в землю, запаху практично немає.

По темi:  Як купити кролика

Підстилку можна робити з соломи, яку необхідно замінювати один раз в два-три дня. Кроликів заганяєте в нірку, прикривши дверцята, солому згрібають, і стелити чисту і свіжу.

Вирощування кролів в ямі

Годівниці і поїлки

Годівниці і поїлки робляться уздовж стінок, але не високими, щоб як маленькі, так і великі кролики могли дотягуватися до корму і води. Запустивши кроликів, ви можете спостерігати, як вони починають розширювати нірку. Може бути така ситуація, що один кролик не пускає інших кроликів, але з часом кожен сам для себе вириває місце.

У ваші обов’язки буде входити тільки годування, чистка годівниць і поїлок, прибирання гною і землі, яку кролики будуть вигрібати з нори. І нічого більше.

Яма для кроликів, на відміну від клітин, які необхідно міняти з роками, вистачить на дуже довгий термін. Витрат йде теж значно менше. В ямі 2х2 метра можна розводити близько 100 — 200 кроликів різного віку, причому клітини для такої кількості коштуватимуть дуже дорого. Вирощувати кроликів в ямі не вигідно, якщо ви годуєте звірків комбікормами, так як сіно і комбікорм витрачаються економно.

Статью нашли по запросам:
  • розводить кролів в льосі
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)
Сейчас читают:
Top