465 | 0
Раздел: Кролі
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Устаткування шедів для кроликів

Устаткування шедів для кроликів

Шед — це вже майже промисловий крільчатник. Тому в ньому можна монтувати деяке обладнання для полегшення праці кролівника. До транспортерів для прибирання гною справа зазвичай не доходить, але змонтувати автоматичну поїлку вже можна. У невеликих господарствах прекрасно обходяться і без неї, використовуючи прості навісні годівниці і поїлки, які кріпляться на сітку гачками або іншим способом. Якщо клітина двомісна ін одній половині містяться підсисні кроленята, поїлку роблять одну на два відділення, але поділяють нержавіючої сіткою або металевими прутами. Інакше кроленята через неї можуть вибратися в інше відділення і загинути. Якщо ви робите годівниці і поїлки самостійно, подбайте обмежити доступ в них кроленят. Тобто, їжа і вода повинні бути їм доступні, але — ніякої пустощів. Цей допитливий контингент готовий залазити куди завгодно, а металеві прутики допоможуть вам уберегти приплід.

Традиція купувати обладнання заводського виготовлення для особистого підсобного господарства у нас якось не дуже приживається, хоча часто це має сенс. Але якщо ви — майстер «золоті руки» або навіть руки не золоті, але ростуть з правильного місця, то цілком можете впоратися з виготовленням годівниць і поїлок. Може бути, навіть придумаєте щось таке, що заводським конструкторам не спало на думку. Зрештою, серед них кролівників не так вже й багато і вони не завжди мислять оригінально і творчо.

В цілому кролику потрібно небагато: поїлка, годівниця для комбікорму та зерна і ясла для трави, овочів або сіна. Поки кроликів у вас небагато, як поїлки цілком згодиться вакуумна автопоїлка (в магазинах повно і коштують недорого) — звичайна пластикова пляшка 1,5-2 л з водою вкручується денцем вгору в спеціальне гніздо на чашці і у напрямку зниження води в чашку надходить свіжа з пляшки. Примітив, який легко зробити самостійно, якщо шкода витрачати гроші на казенну пластмасу. Годівниці і ясла можна зробити теж самому, а можна купити.

По темi:  Вирощування кролів в ямі

Але коли озирнутися не встигли, а у вас поголів’я кроликів перевалює за сотню, з пляшками не набігає. До того ж, потрібен час і на іншу роботу підготовку кормів, наприклад. Тому технічно просунутий кролівник прагне процес автоматизувати. Автопоилок продається безліч, як вітчизняних, так і імпортних. Вони, звичайно, дорожче вакуумної тарілки з пляшкою, та ще потрібно бак для води (якщо немає водопроводу), шланг або труба і полшапкі всяких сполучно-ущільнювачів дрібниць.

Підбір самого агрегату залежить від того, скільки кроликів він повинен забезпечувати водою. Прості поплавкові поїлки типу ПП-1 ставляться на одну-дві клітини, автопоїлка АУЗ-80 може бути встановлена ​​і в клітці для молодняка. Недолік автопоилок в тому, що працюють вони в теплу пору року. Якщо в сараї, або Шеде, не дай бог, трапилася мінусова температура, самі розумієте — одні проблеми.

Крільчатник

Вся ця механізація придумана для промислових крільчатника — повністю закритих приміщень з тисячами кроликів. Там в будь-який сезон підтримується температура повітря 16-18 ° С і нічого не замерзає. Якщо ви можете забезпечити таку температуру в своєму крільчатнику, поїлки будуть і у вас працювати круглий рік. Якщо немає, для нас найкращий варіант — це два варіанти. На зиму автонапувалку прибрати і поставити прості, підвішували на сітці чашки для води. На підлогу клітки ставити не рекомендується: розіллють швидко. А підвішена на 8-10 см від підлоги клітки відкрита ємність з водою — саме те. Цілком придатний, на мій погляд варіант поїлки з распяленной уздовж азбестоцементної труби діаметром 12,5 см з заглушками з консервних банок по торцях.

Її можна зробити довгою, на кілька клітин, що годиться і для шедовими змісту. Труба може бути розпиляна повністю, а можна вибити (вирізати) в ній на рівні кожної клітини отвори, достатні для того, щоб кролик міг дістати до води. Дуже жорстко кріпити трубу не слід: іноді поїлку потрібно чистити і дезінфікувати, для чого доведеться її перевернути або зняти. Подається в неї вода з нержавіючого бака по шлангах або трубах (теж, зрозуміло, нержавіючим), рівень регуліруётся поплавком, як в бачку унітаза. У бак багато кролівники монтують нагрівальні елементи — тени з автоматичним регулюванням температури (зазвичай є у продажу), підігрівачі для акваріумів і т.п. штуковини — у кого що знайдеться і в залежності від кількості води, яку потрібно взимку підігрівати.

По темi:  Чим годувати кроликів
Статью нашли по запросам:
  • шед для кролів купити
Раздел: Кролі
Автор:
Дата:

Устаткування шедів для кроликів

Вы читаете статью Устаткування шедів для кроликів. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Устаткування шедів для кроликів - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Устаткування шедів для кроликів