Породи декоративних і карликових кроликів
3916 Породи декоративних і карликових кроликів

Породи декоративних і карликових кроликів


Породи декоративних і карликових кроликів

Декоративні та карликові кролики з кожним роком стають все більш популярними серед любителів екзотичних домашніх тварин. Розведення і реалізація декоративних і карликових порід кроликів через зоомагазини є перспективним і зростаючим сектором в кролівництві. Тому має сенс ближче ознайомитися з породами декоративних і карликових кроликів.

Породи декоративних і карликових кроликів

Декоративні породи кролів

Рекс — короткошерста шкурковая порода. Завдяки особливостям будови волосяного покриву кроликів рекс відносять до декоративних. Кролики рекси нагадують плюшевих звірів завдяки особливій унікальній шкірці. Забарвлення кролика може бути чорною, шиншилової, білої, сіро-заячої. Середня маса дорослого кролика становить 4,4 кг, довжина тулуба — 54 см.

Чорно-вогненний — також відноситься до шкурковие породам. Тулуб має міцну статуру і невелику довжину, груди широка, спина пряма, широкий круп. Голова у цих кроликів легка, з невеликими стоячими вухами. Основний колір забарвлення — чорний, живіт, боки, груди, клин потилиці, обідки на вухах і навколо очей жовті, на переході квітів хутро помаранчевий. За цю незвичайну забарвлення і була названа порода.

Баран — декоративний кролик, який відрізняється в першу чергу, формою і розмірами вух. Незвично довгі і широкі, вони звисають по обидві сторони голови кролика. Породу назвали бараном за зовнішньою подібністю їх масивної голови з баранячої. Мають провисшую спину, підняту задню частину тулуба. Забарвлення зустрічається біла, сіра і чорна. Волосяний покрив густий і однотонний. Середня маса кроликів 4,5-5 кг.

Білка — кролики середнього розміру шкуркового типу. В середньому мають живу масу 3,2 кг і довжину тулуба близько 50 см. Статура щільне, голова середньої величини з прямостоячими вухами. Забарвлення сіро-блакитний, рівномірно забарвлений, дуже сильно нагадує Біличі хутро.

По темi:  Пологи у кролиці

Породи декоративних і карликових кроликів

Карликові породи кролів

Здебільшого карликові породи є зменшеними копіями відомих порід м’ясо-шкуркового, шкуркового, пухової і декоративного напрямку. Такі кролики користуються великою популярністю серед любителів домащней живності.

З аналогів великих порід варто відзначити такі породи, як баран, рекс, ангорские, горностаєві. Також популярні лисячі і атласні карликові кролики.

Карликові кролики відрізняються своїми значно меншими розмірами і, відповідно, меншими витратами на утримання. Зазвичай карликові кролики в дорослому віці мають масу від 800 гр. до 1,5 кг. Розрізняють їх так само, по довжині волосяного покриву і окрасу.

Статью нашли по запросам:
  • белый кролик с коричневыми вставками
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − 2 =

Сейчас читают:
Top