691 | 0
Раздел: Кролі
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 2 из 5)

Популярні породи кролів: фландр

Популярні породи кролів: фландр

Фландр (бельгійські велетні, фламандські кролики) є однією з найпоширеніших, найстаріших і визнаних у всьому світі порід кроликів. Точне походження породи невідомо, але назву свою вона отримала від бельгійської провінції Фландрія в 19 столітті. Зараз важко знайти чистопородного фландра. Але в багатьох країнах існують свої відгалуження від цієї породи – гігантський фландр, велетні: бельгійський, німецький, сірий, білий, англійська та іспанська.

Всі ці породи мають велику схожість між собою і з основною породою, але також характеризуються і певними відмінностями, які покликані краще пристосувати породу до місцевих умов.

Кролики породи фландр мають довгий тулуб і розвинений міцний кістяк. Голова округла, великого розміру. Широкі довгі вуха розташовані у вигляді букви V. Обхват грудей за лопатками від 37 см і більше, груди добре розвинена. Спина зазвичай широка і пряма, зрідка зустрічаються трохи увігнуті екземпляри. Круп у Фландрії широкий. Довжина тулуба складає більше 67 см. Дорослі кролі мають середню масу 5,5-6 кг, найбільші досягають 8-8,5 кг.

За один пологи кролиці приносять в середньому 6-7 кроленят, які при народженні мають масу 60-65 м До чотирьох місяців кроленята досягають маси 2,1-3,3 кг.

Кролики фландр мають різноманітну забарвлення. Зустрічаються сіро-заяча забарвлення (агути), темно-сіра (кенгуровий), залізисто-сіра, чорна.

Плодючість Фландрії в значній мірі знижується через тривалого періоду дозрівання кроленят. Статевої зрілості кролики фландр досягають тільки у віці 8 місяців. Виправлення цієї вади було одним з основних завдань при створенні різних порід-ответвеленій.

Кролики породи фландр відносяться до м’ясо-шкурковие породам. Їх великі розміри дозволяють отримувати хороші шкурки і досить багато м’яса хорошої якості. У той же час, для розведення і утримання кролів цієї породи необхідно подбати про великих і просторих клітках. Також потрібно врахувати, що Фландрія споживають більше корму, ніж кролики більш дрібних порід.

По темi:  Навозовидалення і вентиляція на кроліководческих фермах

За кордоном кролики фландр, незважаючи на свої значні розміри, дуже популярні в якості домашніх тварин поряд з декоративними і карликовими кроликами.

Статью нашли по запросам:
  • Бройлерні кролі
Раздел: Кролі
Автор:
Дата:

Популярні породи кролів: фландр

Вы читаете статью Популярні породи кролів: фландр. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи кролів: фландр - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи кролів: фландр