293 | 0
Раздел: Кролі
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Нові технології в змісті кроликів

Нові технології в змісті кроликів

Для успішного розведення кроликів і отримання товарної продукції необхідної якості важливе дотримання необхідних технологій. Особливо це актуально, якщо розведення кроликів є фермерським бізнесом, а не просто додатковою статтею доходу в присадибному господарстві.

Серед всіх існуючих технологій вирощування і розведення кроликів не всі підійдуть для серйозного фермерського господарства. Як і в будь-якому бізнесі, в промисловому кролівництві і в фермерських господарствах дуже велике значення має зниження витрат. Це можливо завдяки механізації основних і трудомістких операцій, створення повного виробничого циклу і забезпечення цілорічного виробництва продукції.

Промислове кролівництво

При промисловому кролівництві для підвищення ефективності на території господарства відбувається весь цикл отримання готової продукції. Як правило, там є все необхідне для вирощування маточного поголів’я, ремонтного молодняка, вирощування молодняка на забій, для забою, оброблення, зберігання м’яса, обробки шкурок.

Найбільші кроліководческіе комплекси в своєму складі мають власні комбікормові виробництва, і навіть виробництво ветеринарних препаратів. Розташування всіх необхідних компонентів виробничого циклу дозволяє скоротити транспортні витрати, і створити оптимальну інфраструктуру, контролювати весь процес а також поліпшити санітарну обстановку на території комплексу.

Всі основні процеси на таких виробництвах механізовані й автоматизовані. Це дозволяє не тільки заощадити на оплаті праці персоналу, а й гарантувати якісний і своєчасний догляд за тваринами.

Звичайно, промислове розведення кроликів рентабельно тільки при великих обсягах виробленої круглий рік продукції, і вимагає значних інвестицій в розмірі багатьох мільйонів рублів.

Кролі для фермерів

Для невеликих господарств і ферм середнього розміру оптимальною технологією і способом утримання і розведення кроликів є шедовими система. Такий спосіб дозволяє оптимізувати всі процеси на невеликій фермі з розведення кроликів.

По темi:  Годування кролика

Шед являє собою систему розташованих в один або два яруси клітин, розміщених в кілька рядів. Об’єднує їх наявність однієї загальної даху. Розміри шеда визначаються площею, яку можна виділити під розведення кроликів і необхідною кількістю поголів’я.

Розташування клітин уздовж єдиного проходу дозволяє механізувати такі процеси, як роздача їжі та вивезення відходів життєдіяльності кроликів. Для цього уздовж шеда встановлюється підвісна дорога з невеликою вантажопідйомністю (зазвичай до 150 кг).

Клітини при шедовими системі змісту також можуть відрізнятися. Головне — клітини повинні відповідати основним вимогам за розмірами, як для відгодівлі молодняка, так і для маточного поголів’я.

Клітини в шедах обладнають бункерними годівницями і автоматичними поїлками. Кал накопичується в спеціальних піддонах під клітинами, які регулярно очищаються. Крім цього в Шеде необхідна наявність вентиляції. На зимовий час також передбачається підігрів поїлок і маточників для кролиць з кроленятами.

Правильна організація утримання кролів в шедах дозволить заощадити час і кошти на обслуговування кроликів і підвищити рентабельність всього кроліководческой господарства.

Раздел: Кролі
Автор:
Дата:

Нові технології в змісті кроликів

Вы читаете статью Нові технології в змісті кроликів. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Нові технології в змісті кроликів - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Нові технології в змісті кроликів